TUGIMEESKOND

Tervishoiutöötaja

Ima-Riina Kisper Hint saue [at] flegado.ee +372 5884 8707 Ruum 223

Kooli tervishoiutöötaja juhindub oma töös Eesti Vabariigi õigusaktidest, mis reguleerivad kooli tervishoiuteenuse osutamist ning nende seaduste ja määruste põhjal koostatud ameti- ja tegevusjuhenditest.

Kooli tervishoiutöötaja ülesanded:

1. Õpilaste profülaktiline läbivaatus ja füüsilise arengu jälgimine. Vajadusel informeerib lapsevanemat võimalikest kõrvalekalletest.
  2. Vaktsineerimine iga õpilase individuaalse immuniseerimisgraafiku järgi. Vajalik lapsevanema nõusolek. Lapsevanemaid teavitatakse eelnevalt protseduuri teostamise ajast.
  3. Õpilase individuaalne nõustamine, esmaabi õpetus.
  4. Esmaabi osutamine traumade korral.
  5. Õpilaste vastuvõtt ja nõustamine haigustunnuste ilmnemisel.
  6. Tervisekaitsealaste nõuete täitmise jälgimine koolis.

Kooli tervishoiutöötaja ülesanded:

3. Õpilase individuaalne nõustamine, esmaabi õpetus.
  4. Esmaabi osutamine traumade korral.
  5. Õpilaste vastuvõtt ja nõustamine haigustunnuste ilmnemisel.
  6. Tervisekaitsealaste nõuete täitmise jälgimine koolis.
Ima-Riina Kisper Hint saue@flegado.ee +372 5884 8707 Ruum 223