Olümpiaadid


Õppeaasta 2021/2022

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

  • Mia Roots 6.d klass – I koht, juhendas õpetaja Malle Liiv
  • Helen Pärt 6.e klass – II koht, juhendas õpetaja  Tiia Tasuja
  • Thera Reisberg  6.b klass – III koht, juhendas õpetaja Malle Liiv

Emakeele olümpiaadi piirkonnavoor

  • Otto Kaur Pappel 11.a klass -  I koht. Õpilaste juhendas õpetaja Marlen Pruunlep
  • Arabella Reisberg 9.c -  II koht. Õpilast juhendas õpetaja  Piret Uulma

Harjumaa 4.- 6. klasside matemaatikaolümpiaad

  • Mona Ojamäe 5.d klass - I koht
  • Õpilast juhendas õpetaja Kristiina Lampe

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

  • Ats Marek Tender 12.a klass - II koht
  • Egert Hiie 12.a klass  - III koht
  • Õpilasi jihendas õpetaja Alli Salusaar

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

  • Aaron Anders Jaani 12.b klass - I koht
  • Ats Marek Tender 12.a klass - II koht
  • Priidik Kiilberg 10.b klass - II koht 10. klasside arvestuses
  • Jan Rasmus Rohtla 11.a klass - IV koht 11. klasside arvestuses
  • Õpilasi juhenda õpetaja Ulvi Urgard

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

  • Ats Marek Tender 12.a klass - I koht
  • Egert Hiie 12.a klass  - II koht
  • Õpilasi jihendas õpetaja Külli Vita

Muusikaolümpiaadi lõppvoor 

Muusikaolümpiaadi piirkonnavoor

  • Eliise Kiisler 11.a klass   - I koht. Õpilast juhendas õpetaja Kadi Kaja.

Gümnaasiumi bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

  • Martin Aava 12.b klass - üldarvestuses 5. koht
  • Marie Berens 10.a klass - 10.klasside arvestuses I koht
  • Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.

Õppeaasta 2020/2021

Üleriigilse tehnoloogiaõpetuse olümpiaadi lõppvoor

  • Sven Kaso 9.b klass 9. koht, juhendaja  õpetaja Valmar Kaur

Tehnoloogiaõpetuse olümpiaadi piirkondlik voor

  • Sven Kaso 9.b klass I koht, juhendaja õpetja Valmar Kaur

Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadi lõppvoor

  • Marten Mathias Jaani 11.b klass  III koht, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard
  • Kert Kaspar Kirss 9.c klass 4.-5. koht, juhendaja õpetaja Eliko Kõiv

Taltech-i maateaduste üleriigiline olümpiaad gümnasistidele

  • Ats Marek Tender 11.a klass II koht
  • Marten Mathias Jaani 11.b klass II koht

Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.

Vaata tulemusi SIIT: https://mto.ee/wp-content/uploads/mto_2021/MTO2021_tulemused_avalik.pdf


 

  • Eesti koolinoorte majandusolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor

Ats Marek Tender 11.a klass I koht 

  • Eesti koolinoorte matemaatikaolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor

Ats Marek Tender 11.a klass  I koht - õpetaja Alli Salusaar

  • Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor

Marten Mathias Jaani 11.b klass I koht – õpetaja Ulvi Urgard

Ats Marek Tender 11.a klass  III koht  - õpetaja Ulvi Urgard

Jan Rasmus Rohtla 10.a klass III koht  - õpetaja Ulvi Urgard

Aaron Anders Jaani 11. b klass 4. koht  -õpetaja Ulvi Urgard       

Kert Kaspar Kirss 9.c  klass 4. koht  - õpetaja Eliko Kõiv

  • Üleriigiline Taltechi majandusvõistlus

Ats Marek Tender 11.a klass   4. koht

  • Eesti koolinoorte emakeeleolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor

Marten Mathias Jaani 11. b klass III koht  - õpetaja Marlen Pruunlep

  • Eesti koolinoorte bioloogiaolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor

Karina Kongo 11.a klass  IV koht - õpetaja Ulvi Urgard

  • Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor

Ats Marek Tender 11.a klass   II koht  - õpetaja Külli Vita

Egert Hiie 11.a klass   III koht - õpetaja Külli Vita

Marten Mathias Jaani 11.b klass  V koht - õpetaja Külli Vita

  • Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor 

Ats Marek Tender 11.a klass III koht - õpetaja Toomas Kilgas

 

 

Õppeaasta 2019/2020

  • Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadi lõppvoor

8. mail toimus Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadi lõppvoor.
Seoses eriolukorraga toimus lõppvooru ülesannete lahendamine digitaalselt (õpilased lahendasid ülesandeid koduarvutites).
10.-12. klasside vanusegrupis saavutas Saue Gümnaasiumi 10.b klassi õpilane Marten Mathias Jaani 12. koha ja 10.a klassi õpilane Ats Marek Tender 13. koha .
10. klasside arvestuses olid aga meie õpilase vastavalt 2. ja 3. kohal.
Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.

8. klasside vanuserühmas saavutas 8.c klassi õpilane Kert Kaspar Kirss 17. koha. Tema geograafiaõpetaja on Eliko Kõiv.

vt https://www.teaduskool.ut.ee/et/olumpiaadid/geograafiaolumpiaad

 

  • Harjumaa 4. - 6. klasside matemaatikaolümpiaad

Hanna-Leen Keerov  6.b klassist saavutas  III koha, juhendaja õpetaja  Silja Kerge

  • Eesti koolinoorte matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

Ats Marek Tender 10.a klassist saavutas I koha , juhendaja õpetaja Alli Salusaar

Egert Hiie 10.a klassist saavutas  III koha, juhendaja õpetaja Alli Salusaar

Ragnar Kase saavutas 12.b klassist saavutas III koha, juhendaja õpetaja Sirje-Tiiu Kreek

  • Eesti koolinoorte muusikaolümpiaadi piirkonnavoor

Eliise Kiisler 9.c klassist saavutas I koha, juhendajad õpetajad Kadi Kaja ja Grete Põldma.

  • Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

Kert Kaspar Kirss 8.c klassist saavutas I koha, juhendaja  õpetaja Eliko Kõiv.

Marten Jaani 10.b klassist saavutas I koha, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard.

Ats Marek Tender 10.a klassist saavutas II koha, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard.

Aaron Jaani 10.b klassist saavutas III koha, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard.

Taavi Truumure 11.b klassist saavutas III koha, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard.

  • Eesti koolinoorte bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Marta Ründva 6.e klassist saavutas II koha, juhendaja õpetaja Malle Liiv.

Ats Marek Tender 10.a klassist saavutas III koha, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard.

Maria Kristina Eerme 12.b klassist saavutas III koha, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard.

  • Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

Erik Kalle 12.b klassist saavutas III koha

Taavi Truumure 11.b klassist saavutas III koha

Egert Hiie 10.a klassist saavutas III - IV koha

Ats Marek Tender 10.a klassist saavutas III - IV koha

Õpilasi juhendas õpetaja Külli Vita

  • Eesti koolinoorte füüsikolümpiaadi piirkonnavoor

Ats Marek Tender 10.a klassist  saavutas II koha, juhendaja õpetaja Tiia Tasuja.

Õppeaasta 2018/2019

  • Geograafiaolümpiaadi lõppvoor

Marten Mathias Jaani 9.b klassist saavutas 1. koha, tema juhendaja on õpetaja õpetaja Malle Liiv

Mark-Robert Rosenbladt  9.c klassist saavuats 6. koha, tema juhendaja on õpetaja õpetaja Ulvi Urgard

  • Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor

Birgit Veldi 9.a klassist saavutas 1. koha, tema juhendaja on õpetaja Alli Salusaar

Ats Marek Tender 9.c klassist osales edukalt, tema juhendaja on õpetaja Elle Viljaste

  • Tehnoloogiaõpetuse piirkonnavoor

Ats Marek Tender 9.c klassist saavutas 3. koha, tema juhendaja on õpetaja Valmar Kaur

  • Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

Marten Mathias Jaani 9.b klassist  saavutas 1. koha, tema juhendaja on õpetaja Malle Liiv

Mark-Robert Rosenbladt 9.c klassist saavutas 2. koha, tema juhendaja on õpetaja Ulvi Urgard

Birgit  Veldi 9.a klassist saavutas 3. koha, tema juhendaja on  õpetaja Ulvi Urgard

Karl Aleksander Suik 12.a  klassist saavutas 2. koha, tema juhendaja on õpetaja Ulvi Urgard

  • Biologiaolümpiaadi piirkonnavoor

Erik Kalle 11.b klassist saavutas 2. koha, tema juhendaja on õpetaja Ulvi Urgard

Renata Kiilberg 10.b klassist saavutas 3. koha, tema juhendaja on õpetaja Ulvi Urgard

  • Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor

Liisi Tammar 11.b klassist saavutas 3. koha, tema juhendaja on õpetaja Kalev Vapper

  • Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

Birgit Veldi 9.a klasist saavutas 1. koha, tema juhendaja on õpetaja Alli Salusaar

Ats Marek Tender 9.c klassist saavutas 3. koha, tema juhendaja on õpetaja Elle Viljaste

  • Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

Birgit Veldi 9.a klassist  saavutas 3. koha, tema juhendaja on õpetaja Külli Vita

  • Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 

 Ats Marek Tender 9.c klassist saavutas 2. koha, tema juhendaja on  õpetaja Tiia Tasuja

Õppeaasta 2021/2022

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

  • Mia Roots 6.d klass – I koht, juhendas õpetaja Malle Liiv
  • Helen Pärt 6.e klass – II koht, juhendas õpetaja  Tiia Tasuja
  • Thera Reisberg  6.b klass – III koht, juhendas õpetaja Malle Liiv

Emakeele olümpiaadi piirkonnavoor

  • Otto Kaur Pappel 11.a klass -  I koht. Õpilaste juhendas õpetaja Marlen Pruunlep
  • Arabella Reisberg 9.c -  II koht. Õpilast juhendas õpetaja  Piret Uulma

Harjumaa 4.- 6. klasside matemaatikaolümpiaad

  • Mona Ojamäe 5.d klass - I koht
  • Õpilast juhendas õpetaja Kristiina Lampe

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

  • Ats Marek Tender 12.a klass - II koht
  • Egert Hiie 12.a klass  - III koht
  • Õpilasi jihendas õpetaja Alli Salusaar

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

  • Aaron Anders Jaani 12.b klass - I koht
  • Ats Marek Tender 12.a klass - II koht
  • Priidik Kiilberg 10.b klass - II koht 10. klasside arvestuses
  • Jan Rasmus Rohtla 11.a klass - IV koht 11. klasside arvestuses
  • Õpilasi juhenda õpetaja Ulvi Urgard

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

  • Ats Marek Tender 12.a klass - I koht
  • Egert Hiie 12.a klass  - II koht
  • Õpilasi jihendas õpetaja Külli Vita

Muusikaolümpiaadi lõppvoor 

Muusikaolümpiaadi piirkonnavoor

  • Eliise Kiisler 11.a klass   - I koht. Õpilast juhendas õpetaja Kadi Kaja.

Gümnaasiumi bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

  • Martin Aava 12.b klass - üldarvestuses 5. koht
  • Marie Berens 10.a klass - 10.klasside arvestuses I koht
  • Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.

Õppeaasta 2020/2021

Üleriigilse tehnoloogiaõpetuse olümpiaadi lõppvoor

  • Sven Kaso 9.b klass 9. koht, juhendaja  õpetaja Valmar Kaur

Tehnoloogiaõpetuse olümpiaadi piirkondlik voor

  • Sven Kaso 9.b klass I koht, juhendaja õpetja Valmar Kaur

Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadi lõppvoor

  • Marten Mathias Jaani 11.b klass  III koht, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard
  • Kert Kaspar Kirss 9.c klass 4.-5. koht, juhendaja õpetaja Eliko Kõiv

Taltech-i maateaduste üleriigiline olümpiaad gümnasistidele

  • Ats Marek Tender 11.a klass II koht
  • Marten Mathias Jaani 11.b klass II koht

Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.

Vaata tulemusi SIIT: https://mto.ee/wp-content/uploads/mto_2021/MTO2021_tulemused_avalik.pdf


 

  • Eesti koolinoorte majandusolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor

Ats Marek Tender 11.a klass I koht 

  • Eesti koolinoorte matemaatikaolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor

Ats Marek Tender 11.a klass  I koht - õpetaja Alli Salusaar

  • Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor

Marten Mathias Jaani 11.b klass I koht – õpetaja Ulvi Urgard

Ats Marek Tender 11.a klass  III koht  - õpetaja Ulvi Urgard

Jan Rasmus Rohtla 10.a klass III koht  - õpetaja Ulvi Urgard

Aaron Anders Jaani 11. b klass 4. koht  -õpetaja Ulvi Urgard       

Kert Kaspar Kirss 9.c  klass 4. koht  - õpetaja Eliko Kõiv

  • Üleriigiline Taltechi majandusvõistlus

Ats Marek Tender 11.a klass   4. koht

  • Eesti koolinoorte emakeeleolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor

Marten Mathias Jaani 11. b klass III koht  - õpetaja Marlen Pruunlep

  • Eesti koolinoorte bioloogiaolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor

Karina Kongo 11.a klass  IV koht - õpetaja Ulvi Urgard

  • Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor

Ats Marek Tender 11.a klass   II koht  - õpetaja Külli Vita

Egert Hiie 11.a klass   III koht - õpetaja Külli Vita

Marten Mathias Jaani 11.b klass  V koht - õpetaja Külli Vita

  • Eesti koolinoorte füüsikaolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor 

Ats Marek Tender 11.a klass III koht - õpetaja Toomas Kilgas

 

 

Õppeaasta 2019/2020

  • Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadi lõppvoor

8. mail toimus Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadi lõppvoor.
Seoses eriolukorraga toimus lõppvooru ülesannete lahendamine digitaalselt (õpilased lahendasid ülesandeid koduarvutites).
10.-12. klasside vanusegrupis saavutas Saue Gümnaasiumi 10.b klassi õpilane Marten Mathias Jaani 12. koha ja 10.a klassi õpilane Ats Marek Tender 13. koha .
10. klasside arvestuses olid aga meie õpilase vastavalt 2. ja 3. kohal.
Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.

8. klasside vanuserühmas saavutas 8.c klassi õpilane Kert Kaspar Kirss 17. koha. Tema geograafiaõpetaja on Eliko Kõiv.

vt https://www.teaduskool.ut.ee/et/olumpiaadid/geograafiaolumpiaad

 

  • Harjumaa 4. - 6. klasside matemaatikaolümpiaad

Hanna-Leen Keerov  6.b klassist saavutas  III koha, juhendaja õpetaja  Silja Kerge

  • Eesti koolinoorte matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

Ats Marek Tender 10.a klassist saavutas I koha , juhendaja õpetaja Alli Salusaar

Egert Hiie 10.a klassist saavutas  III koha, juhendaja õpetaja Alli Salusaar

Ragnar Kase saavutas 12.b klassist saavutas III koha, juhendaja õpetaja Sirje-Tiiu Kreek

  • Eesti koolinoorte muusikaolümpiaadi piirkonnavoor

Eliise Kiisler 9.c klassist saavutas I koha, juhendajad õpetajad Kadi Kaja ja Grete Põldma.

  • Eesti koolinoorte geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

Kert Kaspar Kirss 8.c klassist saavutas I koha, juhendaja  õpetaja Eliko Kõiv.

Marten Jaani 10.b klassist saavutas I koha, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard.

Ats Marek Tender 10.a klassist saavutas II koha, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard.

Aaron Jaani 10.b klassist saavutas III koha, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard.

Taavi Truumure 11.b klassist saavutas III koha, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard.

  • Eesti koolinoorte bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Marta Ründva 6.e klassist saavutas II koha, juhendaja õpetaja Malle Liiv.

Ats Marek Tender 10.a klassist saavutas III koha, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard.

Maria Kristina Eerme 12.b klassist saavutas III koha, juhendaja õpetaja Ulvi Urgard.

  • Eesti koolinoorte keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

Erik Kalle 12.b klassist saavutas III koha

Taavi Truumure 11.b klassist saavutas III koha

Egert Hiie 10.a klassist saavutas III - IV koha

Ats Marek Tender 10.a klassist saavutas III - IV koha

Õpilasi juhendas õpetaja Külli Vita

  • Eesti koolinoorte füüsikolümpiaadi piirkonnavoor

Ats Marek Tender 10.a klassist  saavutas II koha, juhendaja õpetaja Tiia Tasuja.

Õppeaasta 2018/2019

  • Geograafiaolümpiaadi lõppvoor

Marten Mathias Jaani 9.b klassist saavutas 1. koha, tema juhendaja on õpetaja õpetaja Malle Liiv

Mark-Robert Rosenbladt  9.c klassist saavuats 6. koha, tema juhendaja on õpetaja õpetaja Ulvi Urgard

  • Matemaatikaolümpiaadi lõppvoor

Birgit Veldi 9.a klassist saavutas 1. koha, tema juhendaja on õpetaja Alli Salusaar

Ats Marek Tender 9.c klassist osales edukalt, tema juhendaja on õpetaja Elle Viljaste

  • Tehnoloogiaõpetuse piirkonnavoor

Ats Marek Tender 9.c klassist saavutas 3. koha, tema juhendaja on õpetaja Valmar Kaur

  • Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

Marten Mathias Jaani 9.b klassist  saavutas 1. koha, tema juhendaja on õpetaja Malle Liiv

Mark-Robert Rosenbladt 9.c klassist saavutas 2. koha, tema juhendaja on õpetaja Ulvi Urgard

Birgit  Veldi 9.a klassist saavutas 3. koha, tema juhendaja on  õpetaja Ulvi Urgard

Karl Aleksander Suik 12.a  klassist saavutas 2. koha, tema juhendaja on õpetaja Ulvi Urgard

  • Biologiaolümpiaadi piirkonnavoor

Erik Kalle 11.b klassist saavutas 2. koha, tema juhendaja on õpetaja Ulvi Urgard

Renata Kiilberg 10.b klassist saavutas 3. koha, tema juhendaja on õpetaja Ulvi Urgard

  • Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor

Liisi Tammar 11.b klassist saavutas 3. koha, tema juhendaja on õpetaja Kalev Vapper

  • Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

Birgit Veldi 9.a klasist saavutas 1. koha, tema juhendaja on õpetaja Alli Salusaar

Ats Marek Tender 9.c klassist saavutas 3. koha, tema juhendaja on õpetaja Elle Viljaste

  • Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

Birgit Veldi 9.a klassist  saavutas 3. koha, tema juhendaja on õpetaja Külli Vita

  • Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 

 Ats Marek Tender 9.c klassist saavutas 2. koha, tema juhendaja on  õpetaja Tiia Tasuja

Koostööpartnerid