Koolielu

Toitlustamine

Meie koolis toitlustab Baltic Restaurants Estonia AS.

Menüü

Toiduraha maksmine

Toidu tellimusi saab teha mugavalt läbi tellimuskeskuse www.toitkooli.ee.

Koolilõuna hind Saue Koolis on 1.50 €.

1.-9. klassis õppivale lapsele on koolilõuna tasuta olenemata õpilase või tema vanema(te) rahvastikuregistrijärgsest elukohast. Hinnavahe kompenseerib Saue vald otse toitlustajale.

Pikapäevarühma toidu tellimusi saab teha ainult läbi tellimuskeskuse www.toitkooli.ee.

Toiduraha info:
Koolieine ehk pikapäevarühma toidu hind: 1.02 €.

Huviringi pakk

Saab tellida tellimiskeskusest www.toitkooli.ee. Huviringi paki eesmärk on pakkuda õpilastele, kes lähevad peale kooli huviringi või trenni, maitsvat kõhutäit. Valikus on neli pakki

Huviringi pakk 1 (hind 2.20 € )

Kolmikvõileib singi ja juustuga
Õun

Huviringi pakk 2 (hind 2.30 €)

Vrapp kanaga
Õun

Huviringi pakk 3 (hind 2.20 €)

Taskuleib singi ja munaga
Õunamahl 200ml

Huviringi pakk 4 (hind 2.90 €)

Vrapp singi ja juustuga
Mango-banaanismuuti 200ml

Tellitud pakid saab kätte koolisööklast kell 12.00-13.30.

Tellimusi saab toitkooli.ee esitada kasutajana sisse logides. Toitkooli.ee keskkonda sisse logimiseks vali sisselogimise viis: pangalink, ID-Kaart või Mobiili –ID.

Kasutaja saab esitada tellimuse kestva õppeaasta koolipäevade kohta hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Kasutaja valib toitkooli.ee „toidu tellimine“ kuupäevad, millal soovite sööki tellida ja kinnitage “vormista tellimus”.

Tellimust saab tühistada hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 21:59. Eemaldatud päevad annavad teile ettemaksu, mida saate kasutada järgmise tellimusega ning arvutatakse vastavalt.

Lisainfo:

Nelli Naison
Daily koolisöökla juhataja
+372 5196 9997
saue.gymnaasium@daily.ee
www.daily.ee
www.facebook.com/DailyEE

Menüü

Toiduraha maksmine

Toidu tellimusi saab teha mugavalt läbi tellimuskeskuse www.toitkooli.ee.

Koolilõuna hind Saue Koolis on 1.50 €.

Toiduraha info:
Koolieine ehk pikapäevarühma toidu hind: 1.02 €.

Huviringi pakk

Huviringi pakk 1 (hind 2.20 € )

Kolmikvõileib singi ja juustuga
Õun

Huviringi pakk 2 (hind 2.30 €)

Vrapp kanaga
Õun

Huviringi pakk 3 (hind 2.20 €)

Taskuleib singi ja munaga
Õunamahl 200ml

Huviringi pakk 4 (hind 2.90 €)

Vrapp singi ja juustuga
Mango-banaanismuuti 200ml

Tellitud pakid saab kätte koolisööklast kell 12.00-13.30.

Lisainfo:

Nelli Naison