Koolielu

Konsultatsioonid ja järelvastamine

Õpetaja: Eesnimi Perenimi Klassiruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Reimo Allik spordisaal       13.30 - 14.15  
Maret Broberg M_1          
Imbi Esko 304 14.25 - 15.25        
Hellen Floren 114 12.25-13.10 3.c   13.30-14.15 4.E   12.25-13.10 3.c
Ruth Heidmets 224          
Eve Hint 421   14.25-15.10      
Merike Irv 309   14.15-15.00 K      
Lea Jaansoo 108 13.30-14.15 4.c kl   13.30-14.15 arvõp    
Oskana Jõe 307          
Kirsti Kadakas 415 14.15-15.00 JV 15.00-15.45 K      
Kadi Kaja 222 15.10-16.00        
Kadri Kalde 206 13.30-14.15 (3.a, 3.c)     13.15-14.15 3.d  
Heidi Kaldlaur 229          
Valmar Kaur 123 15.20 - 16.05        
Toomas Kilgas 408 eelneval kokkuleppel        
Erki Kivinukk spordisaal   15.15- 16.00      
Rhea Kivistik Ader 204   14.25-15.10 K      
Sirje-Tiiu Kreek 305 12.05 - 12.25 12.05 - 12.25 12.05 - 12.25 14.25 - 15.10 12.05 - 12.25
Kaja Krevald 419   15.15 - 17.30      
Mailika Kukke 320     15.15-16.15    
Kairi Kull 402 Kokkuleppel Kokkuleppel Kokkuleppel Kokkuleppel Kokkuleppel
Martin Kuuben 316 14.15-15.10 K 14.15-15.10 JV      
Eliko Kõiv 304         14.25 - 15.10
Helle Käsk 216 13.15 - 14.15        
Jelena Laanjärv 417     15.15-16.00 K 14.20-15.30 JV  
Anu Lauri 115 13.30-14.15        
Ester Legonkov spordisaal       14.25 - 15.30  
Ann Lemnits spordisaal   15.15 - 16.00      
Marianna Leškina 321     15.00-15.45 K 14.15-15.00 JV  
Malle Liiv 322     13.30 - 14.15 14.20 - 15.10  
Triin Lille 212   14.15-15.00 5kl 13.15-14.00 3.kl/5.kl järeltööd 13.15-14.00 3.kl  
Endla Lindmäe 406         14.24-15.30
Kaisa Linnuste 308 14.25-15.10 JV 14.25-15.10 K      
Heiti Lumiste spordisaal   15.15 - 16.00      
Kristi Läänesaar 412     14.15-15.10 K 14.15-15.00 JV  
Maarika Maivel 203   13.15-14.00 2. kl kab 129 13.15-14.20 4.kl    
Krista Merilo 217   13.15-14.00 (2. klass) 14.25-15.10 (5. klass)    
Lea Mändla 205 13.10-14.15 (2.d )   14.15-15.20 5. ja 6. klassid    
Kadi Närep 411 14.15-15.15 K 15.15-16.15 JV        
Tiina Ojasson-Võsa M 2   13.30-14.15   13.30-14.15  
Anneli Paasoja 320   14.15-15.00      
Eva Pahlberg 314   14.15-15.00 K JV vastavalt kokkuleppele    
Anu Parts 111     14.25-15.10    
Valdo Pilve spordisaal       14.25 - 15.30  
Marju Plamus 125   13.30-14.15 ( 4. kl.) 14.25-15.10 matemaatika    
Piret Ploom 423   14.15-15.10 K   14.15-15.10 JV  
Aino Prins 315     12.25-13.10    
Eneli Pruul 202 13.30-15.00 3.a, 3.d   13.30-15.00 5. klassid    
Marlen Pruunlep 325 15.15-16.30        
Avelin Põldaas 215   14.15-15.00 K      
Anu Pärn 225 Kokkuleppel Kokkuleppel Kokkuleppel Kokkuleppel Kokkuleppel
Sirje Raagmets 201     12.25-13.10 3.e 12.25-13.10 3.e  
Reimo Reitel 301 eelneval kokkuleppel        
Kersti Roosioja 214   13.30-14.15 2.d 13.30-14.15 2c    
Laura Saaremäe 228     Kokkuleppel Kokkuleppel  
Merike Saul 120     13.30 - 15.10 4.a ja 4.b   13.30-14.15 4.e
Eveli Strandson spordisaal 13.30 - 14.15        
Kadri Talts spordisaal       13.30 - 14.15  
Tiia Tasuja 310   15.00 - 16.00 14.25 - 15.10    
Terttu-Triin Tomusk 407         14.25-15.30
Age Täker 226   14.25 - 15.30      
Kaido Tälli 113       13.30 - 14.15  
Ulvi Urgard 324     15:20 - 16:05 14.20 - 15.10  
Piret Uulma 327 14.15-14.30   14.15-15.00    
Leo Uulma 207   14.25-15.10      
Siret Vaiklo 224     12.25 - 13.10    
Kalev Vapper 421 14.25-15.10        
Monika Viispert 213     12.50-13.30    
Elle Viljaste 303     15.15 - 16.05 15.15 - 16.30  
Külli Vita 404       14.25 - 15.10