1. KLASSIS VAJALIKUD ÕPPEVAHENDID 19. juuni Brit

Pinalisse 3 teritatud harilikku pliiatsit, värvilised pliiatsid, kogumistopsiga teritaja, kustutuskumm, joonlaud (15-20cm), käärid, liimipulk.

Käeliseks tegevuseks õlipastellid, guaššvärvid (12 värvi), akvarellid, erineva laiusega pintslid, kaheosaline kaanega veetops, värvilised paberid (lahtised), plastiliin ja voolimisnuga, viltpliiatsid, 30 cm joonlaud.

Koolikotti A4 kummiga mapp töölehtedele ja A5 vihikumapp.

Liikuv aabits.

Rütmika tunniks võimlemissussid, vahetussärk, tüdrukutel seelik, poistel lühikesed püksid.

Kehalise kasvatuse tundideks pikk ja lühike spordiriietus, spordijalanõud, ujumisriided, ujumismüts ja -prillid, pesemisvahendid.

Mittemarkeeriva tallaga sisejalanõud ning riidest jalanõude kott.

Saue Kooli päeviku saab laps 1. septembril (tasumise info augustis).

Koolielu korraldusest ja teistest vajalikest õppevahenditest räägivad klassijuhatajad enne kooliaasta algust toimuval lastevanemate koosolekul.

Prindi soovil nimekiri siit: 1. klassi vajalikud õppevahendid

Koolikotti A4 kummiga mapp töölehtedele ja A5 vihikumapp.

Liikuv aabits.

Mittemarkeeriva tallaga sisejalanõud ning riidest jalanõude kott.

Saue Kooli päeviku saab laps 1. septembril (tasumise info augustis).

Prindi soovil nimekiri siit: 1. klassi vajalikud õppevahendid