Euroopa geograafiaolümpiaadi tulemused 10. января Kaido

EGEO 2022 - 18.-21. juuni 2021

Euroopa geograafiaolümpiaadil esindas Eesti seenioreid teiste hulgas Marten Mathias Jaani Saue Gümnaasiumist.

Tublid geograafiaalased teadmised tõid Marten Mathias Jaanile hõbemedali.

Tulemusi saab vaadata siit: Tartu Ülikooli Teaduskoolist

IESO - virtuaalne rahvusvaheline maateaduste olümpiaad - 25. – 30. august 2021

Individuaaltestis (Data Mining Test) - “väga hea” tulemus ehk hõbemedalid - Ats Marek Tender ja Marten Mathias Jaani.

Meeskondlikus võistluses - National Team Field Investigation (Rahvusmeeskonna väliuuring) - „suurepärane“ tulemus ehk kuldmedal - Ats Marek Tender.

Võistluses „Earth System Project“ (Maa-süsteemiteaduse projekt) - „väga hea“ tulemus ehk hõbemedal Ats Marek Tender.

Meeskonnavõistluses „Mission to Mars“ (Marsi missioon) - “väga hea” tulemus ehk hõbemedal Marten Mathias Jaani.

Tulemusi saab vaadata siit:  MAATEADUSTE OLÜMPIAAD

EGEO 2022 - 18.-21. juuni 2021

Tublid geograafiaalased teadmised tõid Marten Mathias Jaanile hõbemedali.

Tulemusi saab vaadata siit: Tartu Ülikooli Teaduskoolist

IESO - virtuaalne rahvusvaheline maateaduste olümpiaad - 25. – 30. august 2021