Muusikanädal 2020 01. октября Grete

1.oktoobril tähistasime koolis rahvusvahelist muusikapäeva.

Koolipäeva algul esinesid 2. – 3. klassi õpilastele Saue Muusikakooli kitarri, kandle ja klaveri õpilased. Suur tänu kitarriõpilastele Romet Morell (kitarr) - õp Joosep Talumaa, Georg Kalvet (kitarr) -  õp Jorma Puusaag, Mihkel Kivaste (klaver) - õp Tiina Kalvet, Emilia Kirschenberg ja Tõnnu Tepandi (kannel) - õp Pille Karras.

Abituurium pidas väikest muusikakohvikut, kus musitseeris Raili Sõrmus. Muusikanädalal toimusid erinevatele vanuseastmetele muusikaviktoriinid ja õpetajatele oli vinüülikohvik õpetajate toas.