Vilistlased

XXIX lend 2016

12A klassi klassijuhataja Marlen Pruunlep

Rene Arumetsa, Erik Dzotsenidze, Mike Gross, Markus Grossthal, Karl Hõbessalu, Kristofer Härm, Jaspar Jaansoo, Anett Kadastu, Henrik Kummer, Marti Michelson, Carl Nikitin, Priit Norak, Alice Närep, Karl-Tanel Paes, Henry Pajuri, Helena Palu, Sten Roasto,, Rainer Seil, Johannes Sildre, Albert Suur, Kristina Zakurakina, Mark-Emil Talivere, Kaisa Tamme, Ragnar Teas

 

12B klassijuhataja Jelena Laanjärv

Karl Hansen, Deeli Ingerainen, Marion Kaiser, Sherilyn Karin, Birgit Kruusmaa, Karmel Kuusk, Kristiina Kai Kõiv, Kristiina Lehtsalu, Triin Lemmik, Maria Letta, Marilin Letta, Brigita Linroos, Kaidi-Liis Meremaa, Johanna Rae, Hanna-Liisa Simulman, Andres Taats, Stina-Riin Vainrauh, Kristo Viksi

 

 

XXVIII lend 2015

12A klassi klassijuhataja Sirje-Tiiu Kreek

Maris Milpak, Polina Piskoppel, Merilin Grossthal, Mihkel Sildnik, Andreas Aadli, Liisa-Lotta Aug, Indrek Glück, Kaie-Mari Hanikat, Karlos Heinla, Karl-Hendrik Indrikson, Mattias Jõesaar, Tanel Kasenurm, Andre Kesküll, Gerda Kiik, Anna-Grete Konsap, Chris-Sander Kruuleht, Joel Kuppart, Elina Liiva, Reinar Lokk, Kerly Naeris, Mari-Liis Oberg, Mayrold Palumets, Eliza Podburtnaja, Evelyn Saks, Triin Tammar, Cathy Toomast, Kristina Toomsalu, Karl Tümanok, Kärt Vainura, Madis Voitk

 

 

12B klassi klassijuhataja Jaan Palumets

Jasper Alamaa, Emilie Altmaa, Elyse Babajev , Õnne-Triin Einberg, Anabell Heinsalu, Franz-Berngard Jürgens, Marit Karu, Gertrud Kaupmees, Rauno Koort,, Romet Kotka, Ranon Kriisa, Liis Lemmik, Andre Lepson, Meril Malva, Moona-Anna Mäeots, Madis Pihotalo, Kevin Pärtel, Kristel Roop, Helena Ruud, Karoli Simisker, Martin Sõna, Joosep Talumaa, Kristin Tammerand, Kevin Tõnso, Janeli Uuesoo, Martin Vist

 

XXVII lend 2014

12.A klassi klassijuhataja Evelin Kristin

Ago Henry Altjõe, Ahti Blumkvist, Helen Ilves, Jonas Jaansoo, Timo Karvanen, Eerik-Hannes Matsina, Anton Mesila, Mattias Mihelson, Gunnar Mizer, Martin Mätlik, Karl-Ivar Pajula, Kristina Papstel, Aivar Peenmaa, Anna-Liisa Pill, Martin Prants, Markus Põldmäe, Eliise Rajamets, Kristin Reinsoo, Raido Rüütli, Liisbeth Salutee, Ergo Siht, Aniken Siimon, Rihard Suur, Argo Talak, Jaan Tamm, Pilleriin Tamm, Iris Tohvrel, Kaspar Treiman, Ken Tulp, Mari-Liis Viisimaa

 

12.B klassijuhataja Tuuli Tammemets

Jakob Jugala, Annaliise Kalamees, Elis Kitt, Iiris Kuivjõgi, Jaana Külim, Kristin Josephine Ladva, Geelia Landes, Karin Nappus, Andris Pajula, Elis Piirsalu, Sigrit Pikkar, Kristian Pints, Liisi Pley, Raili Pärn, Kaia-Triin Pääsuke, Eva Martina Põder, Elis-Maria Roosipuu, Henri Richard Talgre, Martin Uiboupin

 

 

XXVI lend 2013

12A klassi klassijuhataja Eve Tamm

Cäthy Grete Cabriele Kiin,   Sander Siniorg,  Kristel Vist, Mihkel Alamaa, Reimo, Allik, Erik Artjomenko, Age Ermos, Sandra Goroško, Birgit-Helis Heinsalu, Mart Jõesaar, Eleri Kaljuste, Kaire Kalm, Karl-Kaur Kaseorg, Mailis Korm, Stefan Kuld, Rasmus Kõrvas, Käthy Laar , Vincent Ray Lambin, Mihkel Litvinov, Valle Morel, Martin Mõek, Magnar Matteus Oder, Pearu Jakob Ojamäe, Kert Paidre, Arolyn Roog, Agnes Sepaste, Grete-Marie Sepp, Kaur Siimaste, Birgit Suuder , Kaisa  Tammiste, Henn Tomson, Kelly Toomast

 


12B klassi klassijuhataja Anu Tammeleht

Marko Avarand, Klaus Dreverk, Daniel Helmdorf, Alieene Juuse, Annika Jõgi, Mait Kallikorm, Kristi Laur, Hans Erich Liivik, Marek    Matsu, Kristin Nappus, Kristiina Suigusaar, Maarja-Liis Tahk, Kati Tamme, Vladimir Tšmir, Laura Tirmaste, Triin Toomsalu, Mihkel       Tuuling, Anna-Maria Uulma, Kelly Valdmees, Erki Vellmann


 

 

XXV lend - 2012

12A klassi klassijuhataja Ulvi Urgard

Arrak Mirjam, Kalmist Helen, Palts Kristel,  Saarest Hans-Toomas,

Alliksaar Ayron,  Gošovski Viktoria,   Jõgiste Andreas, Kalamees Mikk,   Kutsar         Katrin,  Kuusk Kevin, Kuzmin Oskar, Laos Cristen,   Lutter Laura,  Miggur Kadri,  Murdla Doris, Närska Esko,  Pertšatkin Fjodor,  Peterson Erko, Roopärg Reimo Rumm, Reigo,  Sepp Claire, Simmer  Karl,  Soosalu Seidi,  Talvar      Alari, Tamm Joonas, Tomson Mihkel,  Vinkel Andreas, Vinkel Merlin

 

12B klassi klassijuhataja Kristi Läänesaar

Evart Helis, Hansson Sten, Kadastu Simo Andre , Kalve Tauri,  Kitt Inger,  KriisaIti My,  Kripašov Krislin,  Kukerman Lauri, Laanemaa Kadri,  Lepik Daniel,  Maanso Maarja, Matsu Märten,  Meresma Morten,  Mäe Jalmar,  Nurmsalu Merilin, Pello Inge-Helene,  Purk Tauri, Riga Kaia,  Sapožnikov Andrei, Selge Sandra, Šimkunas Rimantas,

Teder Taavi,  Torb Annaliis, Viispert Andres

 

XXIV lend - 2011

12.A klassi klassijuhataja  Elle Viljaste

Ausner Keit, Bogoljubov Marko, Hannus Keity, Kaasik Raili, Kliimann Sandra, Koppel Karel, Kullerkupp Karin, Käär   Anne-Mari, Letta   Mario, Maslova Alina, Mägi Eerik , Nahkor   Jonas, Neuhaus Iti-Lee, Nikitin Marge, Norak Kaisa , Nurme Mikk, Nõulik Karol, Palm Egle, Pilve   Merke, Pley Laura , Põldmäe Maria, Rohtmets Rainer, Salumets  Ahto, Tammar Rainis, Tikkenberg Helen, Uulma Tiina-Riin, Vananurm Sander, Vent Riin, Viidik   Kadi


12.B klassi klassijuhataja Heiti Lumiste

Anari Ralf, Epner   Krismar, Joa Gerda, Kapp Henri, Kuusk Silver-Kaupo, Kängsepp Jaan, Leets Cristhel, Lehtsalu Jaanika, Lendjašova Jekaterina, Malva Triin, Marjamaa Keit, Ott Rene, Pahhomov Nikolai, Press Lea, Põlluaas Johannes, Romandi  Aivar, Saarma Siiri, Sagur Sirle, Samuel Kadri, Silla Matti, Simson Tõll, Soosalu Laura, Tamm Kristel, Tammer Triinu, Tee Triinu, Toode Birgit , Treubladt Kadi, Uusoja   Triinu , Vaiklo Elis, Viispert Anu


XXIII lend - 2010

12. A klassijuhataja Ann Lemnits

Biller Aleksei, Blumkvist Anni, Ilu Taavi, Kinger Silvia, Koit Oskar, Kuuben Martin, Laht Kristjan, Lattik Jüri, Lattik Mari, Lauringson Magnus, Luhtein Sandra-Laura, Lõwi Erlich, Läänesaar Kristel, Malein Hanno, Mägi Reigo, Neuhaus Rauno, Pajula Marlys, Piiskop Vello, Podburtnaja Aleksandra, Samuel Triin, Sekljutskaja Kristiina, Sirkel Gerda, Stein Elisabeth, Suitso Maarja-Liisa, Süvirand Kaspar, Tamm Ain, Teltvei Edit, Tensing Mari, Vau Kätlin, Veerme Karmen.


12. B klassijuhataja Valdo Pilve

Allikvee Hannes, Almers Krislyn, Annus Tiia, Arrak Mihkel, Dalton Olga, Hunt Helen, Jürgens Kadi, Kareda Mari, Kareda Peeter, Korju Hendri, Kuldmaa Kertu, Kägu Siim, Kärber Angelika, Kütt Kassandra, Laane Grete, Mardim Pille-Triinu, Muuga Erkki, Mägi Märt, Nagel Riho, Oberg Tanel, Oll Maikel-Enok, Onemar Tiina, Pihlak Andres, Piirsoo Liis, Pikkar Ardo, Pirn Erik, Promet Kristina, Põldme Birk, Rohtmets Rauno, Rääbis Riina, Šamatauskas Margot, Tammik Kadi, Tohver Fred, Uustal Ragnar, Vainrauh Siim-Tõnis.

 

XXII lend - 2009

12. A klassijuhatajad Inna Pajos, Ulvi Urgard

Freddy Almers, Heli Anni, Ülle Ernesaks, Laura Haarakalju, Liina Kala, Kelian Kasari, Janika Kirt, Marian Maidra, Kerstin Meresma, Grete Merilaid, Kalev Mesila, Taavi Olmet, Patrick Pals, Enelin Pihlak, Heigo Protten, Paula Põld, Diana Rande, Marit Rande, Kadi Saar, Maarja Salme, Liina Salumets, Aleksandr Sapožnikov, Seidi Soomets, Sandra Sõstar, Mari-Liis Tilk, Kätlin Tomberg, Elen Torb, Kertu Treubladt, Karmen Tuule, Mikk Tõnissoo, Triin Ungert, Carita Uuemõis, Sven Veelaid, Karell Veskimeister, Evelina Voiko, Keili Vutt


12. B klassijuhataja Külli Vita

Ljudmilla Biller, Henri Heinsalu , Ketlin Kiisa, Elise-Marit Kippar, Sille Kruus, Ave Kukemelk, Greg Kuresaar, Liis Kuusk, Siim Kängsepp, Sigrid Käärdi , Martin-Eero Kõressaar, Martin Mäll, Mihkel Mäll , Mikk Märtmaa, Siim Nuuma, Jürgen Peterson, Rebeka Plees , Ivar Purre, Teivi Pärna, Liana Põldver, Margus Reimann, Katre Rodima, Laura Rohtla, Piret Seervald, Taivi Simisker, Henrik Takkin, Lii Tamberg, Eve Tarnapovitš, Tõnu Tint, Antti Ventsel , Kerri GertrudVestberg

 

XXI lend - 2008

12. A klassijuhataja Kirsti Kadakas

Mikk Mägi, Kirsti Aarniste, Helena Anni, Nancy Einberg, Kirke Kasari, Villu Koppel, Merje Kracht, Carolin Kressa, Katti Kruuse, Siim Laanjärv, Johanna Lind, Maiken Masing, Oliver Merilaid, Maret Mägi, Ardo Perm, Triinu Piirsoo, Liina Pley, Elo Pruss, Reio_Robert Pukonen, Kristina Pärtel, Kristi Randma, Urmas Ravel, Andre Saar, Sander Schön, Roland Tammela, Eveli Tori, Ermo Uuspuu, Jane Vaarmets, Paul Villmann, Eva Volke


12. B klassijuhataja Anu Tammeleht

Roman Aleksejev, Merilin Anni, Ingrid-Silvia Erikson, Taavi Hallimäe, Juss Herkel, Anne Ilu, Karel Israel, Merili Kalm, Mihkel Kuusk, Taavi Laanemaa, Anneli Lepp, Elena Lotkova, Laur Peedu, Heli-Liis Pihlak, Britt Piin, Linda Press, Kärt Põldme, Kädli Rooste, Liisi Ruul, Heleri Rätsep, Raldi Rätsep, Anniriin Salutee, Risto Soonvald, Oliver Soop, Piret Tamme, Heidi Tiikoja, Indrek Ups, Gert Vatt, Sander Väli, Liina Ütt

 

XX lend - 2007
A klass
klassijuhataja Jelena Laanjärv

Jaagup Ainsalu
Katriin Allik
Sander Arukaevu
Lauri Esko
Laura Kivik
Greete Korju
Anne Kruuse
Hannes Laane
Liina Lilleväli
Madis Lobjakas
Mario Lõhmus
Merilyn Malberg
Siim Märtmaa
Tiit Pähn
Kairit Raudsepp
Merily Roots
Jaana Seinberg
Mart Siidar
Vallo Suitso
Tarmo Šamatauskas
Helen Takkin
Pille-Riin Tammela
Kaarel Treiman
Kaie Treiman
Krista Tõnisson
Kristel Uibo
Kaisa Urban
Liina Valkiainen
Margot Õunapuu
B klass
klassijuhataja Jaan Palumets

Rainer Ader
Elis Anton
Alice Atepko
Inga Bekers
Kairit Ehala
Niina Hirve
Liisi Kari
Urmela Kraas
Margus Kullerkupp
Rait Liiv
Andero Meltsas
Ott Niggulis
Eron Nõlvand
Jana Pavlova
Ingrid Pilden
Liisi Poomann
Katrin Rande
Margus Rannakivi
Liina Raudva
Gerta Sarv
Mario Seisonen
Mari-Liis Simson
Sandra Suursaar
Hedi Tammik
Taavi-Ats Tuisk
Elena Vaarmets
Alvar Veeroja
Lisell Veskimeister

 

XIX lend - 2006

A klass
klassijuhataja Ann Lemnits
 

Timo Aava
Anu Alatsei
Alvar Aronija
Ester-Silva Erikson
Merilin Israel
Triin Koppel
Merike Lehissaar
Maria Liiv
Tõnis Lindmäe
Ksenija Liss
Sergo Marunevitš
Merilin Mäll
Lauri Nuuma
Tarmo Prints
Margo Pruul
Getter Sarv
Kristel Seinberg
Kätrin Suurkivi
Aron Süvirand
Priit Tähtsalu
Kersti Vallikivi
Tanel Valtson
Merit Veersalu
Kadri Velberg
Marko Verhovitš
Keidi Võsu
Liina Väin

 

B klass
klassijuhataja Heiti Lumiste
 

Sille Allikvee
Martin Eessalu
Kertu Idol
Pille Koppel
Kelli Kõluvere
Eret Laineem
Kristo Paisnik
Janar Pajo
Margus Parts
Maarja Pender
Triin Peterson
Veiko Pilve
Kert Pirn
Juho Polukainen
Hedi Protten
Marko Purvinski
Kadi Särgava
Liis Tambek
Taavi Tarien
Maarja Uusmägi
Rebecca Vaiksalu
Heili Vatsk
Mari-Helera Vislapu

 

XVIII lend - 2005

A klass
klassijuhataja Maire Rabinovitš

Marju Alber
Liina End
Katre Floren
Priit Haljaste
Liisi Ilu
Taavi Kala
Keit Kasari
Ott Kohari
Marilin Kongo
Katrin Kvade
Marit Malm
Lauri Malsroos
Jaana Metsamaa
Ramon Nahkur
Agata Norkroos
Indrek Nuuma
Oliver Paadik
Karl Pahla
Kaspar Pahla
Karel Pajus
Raivo Pilder
Maria Plees
Kati Prill
Marilys Pruul
Priit Saade
Siim Salme
Andres Sikk
Rene Sildvee
Marlys Sprenk
Katrin Tammar
Riin Tamme
Jan Tolokonnikov
Raul Uusmägi
Anell Veskimeister


B klass
klassijuhataja Reet Vester

Mihkel Allikmäe
Anneli Annert
Svetlana Babahina
Evald Brenner
Egle Eerma
Kadri Falkenberg
Tiina Grünberg
Liina Ihermann
Kalmer Kade
Veiko Kukk
Marta Laan
Nele Lepiku
Lembit Maiorov
Anneli Metsamaa
Maarit Mäeveer
Leila Nõlvand
Chelia Pajumaa
Vivo Pender
Elisa Ritsing
Anneli Rohunurm
Siiri Salutee
Annika Soolaid
Mari Univer
Kati Vaarmets
Ingeldrin Viljak
Kädly Vutt
Maret Õunapuu
Eveli Ütt

 

XVII lend - 2004

A klass
klassijuhataja Elle Viljaste

Gerly Aadli
Kaija Alliksoo
Helen Aunap
Hardi Brenner
Madis Hallimäe
Helen Kaur
Erki Kokk
Külli Kuldmäe
Rain Lobjakas
Karilin Lohu
Tõnis Märtmaa
Rainart Ots
Moonika Parts
Raido Pikkar
Karin Raide
Tatjana Serova
Marianna Talsi
Marili Tamm
Villem Vallimaa


B klass
klassijuhataja Sirje Ojavee

Diana Edovald
Sirle Giirin
Haldi Hunt
Egert Kaju
Marika Kamar
Jaana Kari
Henry Kohver
Kädi Kruusmaa
Helen Lepp
Katrin Malmre
Marelli Millend
Johan Miller
Angelika Mitrovski
Merje Mölter
Veron Nahkur
Malviina Paimla
Tuuliki Poom
Mare Pärtel
Kerli Rebane
Mart Riga
Teele Saar
Raili Vatsk



XVI lend - 2003

A klass
klassijuhataja Anu Kell

Egert Arjak
Stina Kivistik
Marilin Kooskora
Laidi Laus
Elina Leppoja
Ly Läänesaar
Mikko Maltsaar
Moonika Märtson
Marko Norkroos
Suive Pahrt
Mairi Pruus
Maris Saul
Andres Seppel
Martin Tagger
Marko Tammist
Gerli Vatt
Gert Velsberg


B klass
klassijuhataja Jaan Palumets

Rainer Allik
Mari Feldmann
Merit Halop
Evelin Kaseorg
Annely Kiss
Liisa Kivisalu
Marili Kohari
Lenneli Leibenau
Laura Lepp
Kaarel Liiv
Tanel Lindmäe
Rainer Madalik
Maris Madisson
Markus Oder
Virge Paluvir
Katrin Puusepp
Indrek Raba
Erkki Razumov
Kadi Raudnask
Gerly Raudsepp
Martti Reskov
Ivo Seppur
Taavi Strepaitis
Enely Teidla
Mari-Liis Tomp
Indrek Vahtra
Gerli Vetema
Rene Viljaste
Ene Villo
Henry Voites



XV lend - 2002

A klass
klassijuhataja Õie Jakobson

Kätlin Arras
Ivar Feldmann
Sirli Jaska
Sten Kivistik
Kristo Kork
Rainer Kährik
Ragnar Neudorf
Tõnis Nimmerfeldt
Olari Paisnik
Ringo Reindam
Tõnis Saul
Andres Seervald
Seili Suder
Kadri Tamm
Kirsika Teder
Tuuli Urgard
Alar Uuesoo
Dagny Valtson


B klass
klassijuhataja Ulvi Urgard

Kaido Alliksoo
Rando Anni
Maiu Edovald
Kairi Jõgi
Martin Katsalainen
Kristiine Kikas
Kristjan Koppelmann
Ave Lepp
Liivia Luide
Sven Luik
Liisi Läänemets
Epp Meremaa
Mart Ojasoo
Triin Pavelson
Terje Peebo
Silja Peerand
Peeter Pihl
Jan Pillav
Marika Rako
Reelika Rebane
Eero Särak
Hannes Tarien
Ilona Teidla
Sten Tibbing
Viljar Valdek
Reigo Vatsk
Anna-Maria Võsu
Kristo Veske
Martin Virman
Lauri Väin



XIV lend - 2001

klassijuhataja Piret Uulma

Kadri Aaliste
Katrin Altmeri
Piret Blumkvist
Eve Elsting
Karmo Hurm
Kertu Kaljuraid
Merle Katsalainen
Taavi Keerma
Raimo Kiss
Evald Hannes Kree
Erkki Liiv
Anneli Lill
Viljar Lilleväli
Jaanika Lobjakas
Moonika Malmre
Josepha Miltony Missamou
Carolina Murd
Raiko Opikov
Egert Ots
Allan Paiste
Jaana Pertmann
Eva Poom
Alain Reppo
Kaidi Roomets
Silver Rätsep
Rainer Sternfeld
Paul Taklaja
Elina Telkinen
Martti Toim
Terje Toomingas


XIII lend - 2000

A klass
klassijuhataja Endla Lindmäe

Minni Triin Kasemets Sirli Piin
Kristo Kokk Veiko Pilt
Stina Kordemets Raul Ranne
Priit Kruus Tuuliki Rohtla
Pirjo Kukk Siiri Salu
Ilmar Mihkelsoo Katrin Seervald
Edgar Müller Katrin Tamsalu
Teele Nimmerfeld Marit Vallimäe
Gerly Okkas Liis Vananurm
Merit Ots Helen Volber


B klass
klassijuhataja Külli Vita

Rinaldo Anni Katrin Peetersoo
Aivar Antin Marko Pikkar
Vallo Bogdanov Kaari Platov
Kati Haarakalju Peeter Pukk
Janno Järvelaid Olari Rätsep
Jaanika Jürisalu Ranner Selge
Tarmo Kooser Siim Sepp
Kalev Mandzolo Ervin Sternfeld
Liisa Metsamaa Annika Suurküla
Signe Mägi Sirli Tamm
Kristel Paasik Heiki Tiikoja
Tagni-Terese Pai Terje Urgard
Ingrid Pajumets Risto Vent
Erki Pajundi Monika Välk


XII lend - 1999

klassijuhataja Leons-Andris Selg

Vallo Aav
Jüri Aibast Uko Paasik
Andrus Altmeri Hanna Pajumets
Katrin Anniko Hannes Ploompuu
Anu Arro Taavi Pragi
Imre Avalo Veronika Rande
Jaana Heinsalu Rain Sinimaa
Grete Kikas Triin Toim
Heddy Klasen Terttu-Triin Tomusk
Kaie Kookmaa Tiina Toomik
Andra Kosse Siret Trei
Kaja Kruus Kärt Tõnisson
Inge Nimmerfeld Terje Tõnutare
Riina Nurme Ago Uuesoo
Maarja Oder Anu Vananurm
Airi Oeselg Tiina Viirpalu

Priit Viljaste

 

XI lend - 1998

klassijuhataja Jaan Palumets

Ivar Eensalu Kaido Orav
Hanno Ellermann Raul Paiste
Kerli Gretskov Kätlin Piller
Karin Jürisalu Jaanus Relo
Hele-Ingrid Konso Karin Rätsep
Meree Kooser Andres Suurküla
Tarmo Kuurmaa Ago Särak
Liis Lemnits Triin Tammiksalu
Elen Lepna Evely Talviste
Kai Lind Hannes Tiikoja
Rain Luik Margus Univer
Margit Odar Janek Veermäe

 

X lend - 1997

klassijuhataja Ann Lemnits

Kelli Alt Maie Parts
Annika Haltunen Ave Reichman
Kristjan Jugapuu Esther Ruiso
Heleri Kokamägi Merle Sükijainen
Ingrid Kormik Maarika Taats
Kaupo Kork Kairit Tamsalu
Mihkel Kumari Kairi Telkinen
Raul Lindemann Kairi Vahtra
Katrin Malts Aarne Vasarik
Virgo Oeselg Andrus Viilmaa
Donald Paidre Kaire Välk
Evelyn Pajundi  

 

IX lend - 1996

klassijuhataja Elle Viljaste

Vivika Eha Maike Pajuväli
Helena Ellermann Tarmo Pikkar
Robert Helk Krista Pärnapuu
Gert Jalakas Katriin Rannamäe
Merle Kallas Mirje Rohtjärv
Kristiina Kolk Maris Ruusmann
Toomas Kuuse Astrid Rätsep
Ivo Kõpper Erika Sedrik
Gerda Küttis Janno Tuberik
Kätlin Küünemäe Karina Vahe
Raili Leesmaa Ermo Vahter
Pille Liiv Liis Vaiklo
Krista Matvei Egon Viira
Ave Miilmets Gertrud Võsu
Arvi Ojavee

 

VIII lend - 1995

klassijuhataja Tiia Valtson

Katrin Aaliste Virgo Niine
Mari Amos Jaanika Nuiamäe
Monika Eha Marion Pajumets
Kerttu Grünberg Aili Palm
Katrin Jaska Alo Pormeister
Kristel Jürisalu Ave Pormeister
Ivi Korju Karol Pruuli
Kristo Kukk Rasmus Rask
Risto Laanisto Kriste Reinsalu
Marek Lobjakas Külli Sanglepp
Marju Mets Silver Siim
Marko Mägi Ivo Särak
Erki Mänd Monika Sükijainen
Marge Naarits Ants Torim
Ülle Niin Raido Välk

 

VII lend - 1994

klassijuhataja Ulvi Urgard

Indrek Ergma Kadri Mardiste
Kristiina Herem Kairi Niinepuu
Liina Hõlpus Priit Pool
Riho Johanson Marge Põder
Moonika Katsalainen Evely Rande
Liili Kippar Andres Raba
Jaanus Kormik Risto Rahu
Mirjam Kuld Svea Sommer
Tõnis Kuuse Margit Tammeleht
Helen Kõrgesaar Tago Teetamm
Kadri Laidinen Riini Vahi
Kristjan Lumiste Tiina Vainura
Ilona Laud Janika Veermäe

 

VI lend - 1993

klassijuhataja Tuuli Oder

Rainer Aunpu Merit Palmiste
Anneli Eenraid Helve Parik
Manona Helk Eero Soone
Katrin Joa Helen Suits
Illar Klaup Kairi Stokgolm
Kadri Koppel Jaan Särak
Toomas Korrol Alo Tammsalu
Merle Lehtveer Hannes Tedvig
Marko Leibenau Henri Toom
Sirli Lemnits Tanel Toomik
Kristi Lobjakas Anu Vasarik
Edith Madalik Kairit Veerberk
Helin Niine

 

V lend - 1992

klassijuhataja Andres Salmistu

Vallo Aljas Ethel Madalik
Eero Barndõk Merle Peterson
Kristiina Fuchs Marge Rajamäe
Andrus Gelkov Andrus Rebane
Helina-Diana Hiir Ege Reinumaa
Karel Jaanson Argo Ruusmaa
Klarika Kallikorm Anneli Sepp
Argo Koiduste Mariann Soone
Mati Korrol Tiit Vainura
Jaanus Kukk Ingmar Vester
Pille Kuuskme Ave Vöörmann
Margus Lepasaar Tõnn Tepandi
Hjalmar Liivik Erki Aadli
Merike Loog

 

IV lend - 1991

klassijuhataja Tiia Valtson

Tarmo Aavaste Kai Niin
Aira Alet Laine Peedu
Inga Bogoljubov Janne Petuhov
Helje Eha Elin Põdra
Anu Ehala Jaanus Pähkla
Eleriin Heinsaar Kaja Rõigas
Anu Hillep Kaire Salin
Mait Kallas Ergo Sedrik
Kadri Kassmann Raul Siem
Margus Kehva Kersti Tsistjakova
Argo Kiisa Alvar Univer
Marko Koidu Marge Viidu
Külli Kussov Urmas Viilma
Janno Kümnik Enrico-Kalev Viira
Kristo Lipping Merike Õun
Kristel-Liis Lind Margus Ärm

 

III lend - 1990

klassijuhataja Anu Ausmees

Margus Aaslaid Piia Paimla
Jaanus Beilmann Anu Peetmaa
Tanel Dampf Rain Rannamäe
Jane Elving Kristiina Roasto
Epp Hintsov Margit Ruiso
Birgit Hurm Marek Rästas
Taavi Jakobson Lembi Sirvi
Jaana Juurikas Evelin Tamm
Karin Kuning Kaja Toomes
Pirje Laagus Triinu Vahesalu
Liina Leomar Margus Vaikla
Rita Meenkov Andrus Vaiklo
Margit Meius Jaanus Vendelin
Tiina Mägi Jaanus Vihtla
Pille Niin Vallo Volber
Viivian Nuudi Janno Vospert

 

II lend - 1989

klassijuhataja Ilona Laido

Andrus Aavaste Tiina Kotka
Andres Didrik Inna Kozlova
Ole Ehelaid Kristel Kuimet
Tõnu Elvelt Kaie Kukk
Erki Enni Steve Kümnik
Kaido Grossthal Eero Liivik
Siivi Heinsalu Kaija-Ly Nuudi
Ruth Hindov Helina Parik
Tuuli Igalaan Aivar Piiriste
Pirjo Ilves Marika Pihlak
Annika Kaljurand Annika Rauk
Kalmer Kallikorm Kersti Relo
Andrus Kangro Meelis Rõigas
Margit Kaseorg Imre Sams
Mart Kivisild Ülle Seppur

 

I lend - 1988

klassijuhataja Ülari Ollmann

Imre Bogoljubov Sirje Odamus
Piia Evestus Terje Odamus
Jaanika Johanson Piret Papp
Piret Johanson Merike Pappel
Kairo Kalamees Terje Parve
Tarvi Kiik Andrus Peterson
Kristi Kivi Toomas Rajasaare
Terje Kolks Eveli Vaarmets
Jaan Korrol Agne Vahi
Virge Koppel Reet Valdek
Ivo Kuldmäe Koit Veeorg
Priit Kuuskme Ander Vist
Signe Laud Kristi Vääna
Ingrid Lõvend
 
Saue Gümnaasium - Nurmesalu 9, Saue linn, Harjumaa 76506   Telefon: +372 6709234   E-post: kool@saue.edu.ee