Sport

 

 


 

KIITUS Saue Gümnaasiumi võistkonnale, kes saavutas Dumle piirkondlikul rahvastepallivõistlusel I KOHA  :

 

Kristelle-Ly Kruuleht 3.B

Ann Helen Eelmets 3.D

Marta Ründva 3.E

Heleri-Lota Parts 3.A

Marta Rõigas 3.A

Kadi Erendi 3.C

Kertu Madelene Ladva 3.C

Heleri Marion Rüütel 3.C

 


Õpilasi juhendas õpetaja Kadri Kummer.

 


KIITUS Saue Gümnaasiumi võistkonnale, kes saavutas Harjumaa 2016.a koolidevahelistel rahvastepallivõistlusel III KOHA:

 

Edeli Hain 5.A

Teneli Hain 5.A

Brigita Avalo 5.B

Viivian Suigusaar 5.B

Mirjam Pormeister 5.A

Berit Laar 5.A

Elis Allik 5.C

Kerstin Kippar 5.E

Kaisa Maria Oll 5.D

Elis Rosenberg 5.D


Õpilasi juhendas õpetaja Ester Legonkov

 

 


 

2015/2016 õppeaasta

 


 

 

KIITUS Saue Gümnaasiumi õpilastele eduka esinemise eest Harjumaa koolide meistrivõistlustel sisekergejõustikus:

 

Karel Eerme 5a                      I koht kaugushüpe

Hannes Erik Kail 5b               IV koht kõrgushüpe

Birgit Veldi 6a                         I koht 60m jooks

                                               II koht 600m jooks

Teele Tammemets 7a            I koht kaugushüpe

Jan-Erik Vaiksalu 7a              V koht kõrgushüpe

Stefan Grahv 7b                     I koht kuulitõuge

Laura Häling 8c                      I koht kaugushüpe

                                              II koht kuulitõuge

Rasmus Kuningas 8c            II koht kõrgushüpe

Katre Sofia Palm 9a              I koht 60 m jooks

                                              II koht kõrgushüpe

Argo Aasjõe 9a                     II koht 1000 m jooks

Reiko Roopärg 9a                IV koht kuulitõuge

Elisabeth Valdmann 10a       I koht kõrgushüpe

Liss Viilma 10a                     II koht kuulitõuge

Christyn Liiva 11a                 I koht kaugushüpe

                                             III koht 60 m jooks

Patrick Kummer 11a             II koht kuulitõuge

Kristofer Härm 12a               II koht kaugushüpe

                                             III koht 60 m jooks

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Ann Lemnits, Heiti Lumiste, Valdo Pilve ja Ester Legonkov.

 


 

KIITUS Saue Gümnaasiumi 8.-9.klasside tütarlaste võistkonnale, kes saavutas Harjumaa koolidevahelistel võrkpalli võistlustel Kiilis rahvaliigas I KOHA järgmises koosseisus:

 

Kerli Karhu 8.B

Karen Tammsaar 8.C

Anett Pajuri 8.C

Annika Rohtmets 8.C

Aleksandra Ojapõld 8.C

Laura Häling 8.C

Degrid End 8.C

Ketrin Kastehein 9.A

Katre Sofia Palm 9.A

 

Õpilasi juhendas õpetaja Ann Lemnits.

 


 

KIITUS Saue Gümnaasiumi õpilastele eduka esinemise eest Harjumaa TV10 OS 2.etapil:

 

Karel Eerme 5a                       III koht kaugushüpe

Birgit Veldi 6a                          IV koht 60m tõkkejooks

Teele Tammemets 7a             I koht 60m tõkkejooks

                                                I koht kuulitõuge

Jan-Erik Vaiksalu 7a               V koht 60 m tõkkejooks

 

Õpilasi juhendas õpetaja Ester Legonkov.

 


 

KIITUS Saue Gümnaasiumi õpilastele eduka esinemise eest Harjumaa sisekergejõustiku MV Tallinnas:

 

Minna-Marie Vihmann 6a           II koht kaugushüpe

                                                   III koht kuulitõuge

Birgit Veldi 6a                             III koht kõrgushüpe

Teele Tammemets 7a                II koht 60m tõkkejooks

                                                   II koht kaugushüpe

Silver Milpak 8a                          II koht kõrgushüpe

                                                   III koht teivashüpe

Laura Häling 8c                          I koht kaugushüpe

                                                   I koht kõrgushüpe

                                                   II koht kuulitõuge

                                                   III koht 60 m jooks

Rasmus Kuningas 8c                I koht 60 m tõkkejooks

Frank Kuresaar 8c                    III koht 800 m jooks

Katre Sofia Palm 9a                  I koht kõrgushüpe

                                                  I koht 60 m jooks

                                                  II koht 60 m tõkkejooks

Õpilasi  juhendas õpetaja Ester Legonkov.

 


 

KIITUS Saue Gümnaasiumi õpilastele eduka esinemise eest Harjumaa TV10 OS 1.etapil:

 

Birgit Veldi 6a                           I koht 60m jooks

                                                 IV koht kaugushüpe

Teele Tammemets 7a              I koht kaugushüpe

                                                 IV koht 60 jooks

Romet Pajur 5c                        II koht kuulitõuge

Karel Eerme 5a                        IV koht 60 m jooks

Merilyn Ann Lippur 5c              IV koht kõrgushüpe

 

Õpilasi juhendas õpetaja Ester Legonkov.

 


 

KIITUS Saue Gümnaasiumi noormeeste jalgpalli võistkonnale, kes saavutas Harjumaa koolidevahelistel jalgpalli võistlustel Keilas II KOHA:

 

Jaan Vanaaseme 10A

Sven-Magnus Sülluste 10A

Marko Lipp 10B

Kristofer Kastehein 11A

Patrick Kummer 11A

Mario Palumets 11A

Siim Grossthal 11A

Karl-Tanel Paes 12A

Henrik Kummer 12B

Krostofer Härm 12B

 

Õpilasi juhendas õpetaja Heiti Lumiste.

 


 

KIITUS Saue Gümnaasiumi noormeeste kovpalli võistkonnale, kes saavutas Harjumaa koolidevahelistel korvpallivõistlustel Kuusalus I KOHA:

 

Erik Dzotsenidze 12A

Johannes Sildre 12A

Andreas Taats 12B

Patrick Kummer 11A

Eerik Tarja 11A

Andreas Lanno 11A

Mario Palumets 11A

Rainer Seil 12A

 

Õpilasi juhendas õpetaja Heiti Lumiste.

 


 

KIITUS eduka esinemise eest Harjumaa 2015.akoolidevahelistel meistrivõistlustel staadioni teatejooksudes Kosel:

4 x 100 m teatejooks 6.-7.kl tüdrukud – I KOHT

Tammemets Teele 7a

Koort Karina 7a

Tammsalu Nele 7a

Veldi Birgit 6a

4 x 400 m teatejooks 6.- 7. kl tüdrukud – I KOHT

Tammemets Teele 7a

Koort Karina 7a

Tammsalu Nele 7a

Veldi Birgit 6a

4 x 100 m teatejooks gümnaasiumi tüdrukud – I KOHT

Liiva Christyn 11a

Käärik Kaidi Betti 10a

Veldermann Brita 11b

Sihver Silvia Ulrike 11b

4 x 400 m teatejooks gümnaasiumi tüdrukud - II KOHT

Liiva Christyn 11a

Liiu Laura-Liisa 11b

Käärik Kaidi Betti 10a

Sihver Silvia Ulrike 11b

4 x 50 m teatejooks 5.kl tüdrukud – III KOHT

Oberg Eva-Maria 5a

Lippur Merilyn Ann 5c

Tõnismäe Katariina 5b

Suigusaar Viivian 4a

pendelteatejooks 6-7 klassid – III KOHT

Tammemets Teele 7a

Tammsalu Nele 7a

Koort Karina 7a

Kätlin Ots 6c

Veldi Birgit 6a

Rätsep Markus 6c

Aava Martin 6b

Vaiksalu Jan-Erik 7a

Grahv Stehvan 7b

Puusepp Remy 7c

4 x 100 m teatejooks 8.-9.kl tüdrukud – III KOHT

Palm Katre Sofia 9a

Häling Laura 8c

Gerke Elys Anette 8a

Eerme Maria Kristina 8a

 

Õpilasi juhendasid õpetajad: Ester Legonkov, Ann Lemnits, Valdo Pilve, Heiti Lumiste.

 

 

 


2016/2017 õppeaasta
 
Saue Gümnaasium - Nurmesalu 9, Saue linn, Harjumaa 76506   Telefon: +372 6709234   E-post: kool@saue.edu.ee