Konkursid, ainevõistlused

 


 2016/2017 õppeaasta 

 

 

 

KIITUS järgmistele õpilastele eduka esinemise eest Harjumaa koolide 2017.a. meistrivõistlustel sisekergejõustikus:

Birgit Veldi 7.A             600 m    I KOHT
                                     kaugus  I KOHT
Laura Häling 9.C          kaugus  I KOHT
                                     kuul       I KOHT
Rasmus Kuningas 9.C kaugus  I KOHT
Liss Viilma 11.A           kuul       I KOHT
Karina Koort 8.A          60 m     II KOHT
Stefan Grahv 8.B         kuul      II KOHT
Christyn Liiva 12.A      60 m     II KOHT
                                    kaugus II KOHT
Hendrik Laretei 12.A   kõrgus II KOHT
Minna-Marie Vihmann 7.A kuul III KOHT
Patrick Kummer 12.A   kuul       III KOHT

Õpilasi juhendas õpetaja Ester Legonkov.

 

 

KIITUS Saue Gümnaasiumi 5.-6. klassi tütarlaste ansamblile Sirtsud2, kes saavutas üleriigilisel vokaalansamblite konkursil Jõgeval 6.-7. klasside vanuseastmes III KOHA järgmises koosseisus:

 

Tuule Mari Kuningas 5.E

Katariina Tõnismäe 6.B

Helene Vainumets 6.B

Eliise Kiisler 6.C

Gitte – Mariet Sepp 6.C

Helena Raivo 6.E

 

 

Õpilasi juhendas õpetaja Grete Põldma.

 


 

KIITUS järgmistele õpilastele, kes saavutasid vabariiklikul vene keele võistlusel „Teatejooks“ III KOHA järgmises koosseisus:

 

Marie Helen Matsina 8.A

Mari Hõbemets 8.A

Karina Pärtel 8.A

Maria Kristina Eerme 9.A

Birgit Pihlak 9.A

Amanda Teetamm 9.A

  

Õpilasi juhendas õpetaja Jelena Laanjärv.

 


KIITUS järgmistele õpilastele, kes esinesid edukalt vene keele võistlusel vene kodukeelega õpilastele:

 

Evelyn Volmerson 6.B III KOHT

Elizabeth Lember 7.A III KOHT

 

 

Õpilasi juhendas õpetaja Jekaterina Krivorutška.

 


 

 

 

KIITUS Saue Gümnaasiumi 7. klassi õpilastele, kes saavutasid üleriigilise matemaatikavõistluse NUPUTA lõppvoorus II KOHA järgmises koosseisus:

 

Birgit Veldi 7.A

Liis Pormeister 7.A

Ats Marek Tender 7.C

 

 

 

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Alli Salusaar ja Elle Viljaste.

 


 

KIITUS järgmistele Saue Gümnaasiumi õpilastele, kes esinesid edukalt 8.klasside II geograafia teemapäeval:
II KOHT Ida Maria Min 8.C
Triinu Saaremägi 8.C
Merilin Mets 8.C
III KOHT Kermo Kiisa 8.A
Karina Koort 8.A
Marie Helen Matsina 8.A

Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.

 

KIITUS 7.-9. klassi võistkonnale, kes saavutas Teaduslahingu maakondlikus voorus I KOHA (üleriigilises arvestuses 3.-4.koha) järgmises koosseisus:

 

 

Birgit Veldi 7.A

Kermo Kriisa 8.A

Rasmus Strastin 9.A

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Tiia Tasuja ja Külli Vita.


KIITUS järgmistele Saue Gümnaasiumi õpilastele, kes esinesid edukalt 8.klasside II geograafia teemapäeval:

II KOHT

Ida Maria Min 8.C

Triinu Saaremägi 8.C

Merilin Mets 8.C

 

 

 

III KOHT

Kermo Kiisa 8.A

Karina Koort 8.A

Marie Helen Matsina 8.A

 

 

 

Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard

 


 

KIITUS 9.C klassi võistkonnale, kes saavutas Teaduslahingu maakondlikus voorus III KOHA järgmises koosseisus:

Aleksis Alliksaar

Rasmus Kuningas

Märt Tender

 

Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.

 


 

TUNNUSTUS 8.-9. klassi võistkonnale eduka esinemise eest Teaduslahingu maakondlikus voorus:

 

Siim Pender 8.C

Kristo Kangur 8.B

Harlis Viikmäe 8.C

 

Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.

KIITUS Saue Gümnaasiumi õpilastele, kes saavutasid keemia-füüsika sõprusviktoriinil „Välk ja pauk“ III KOHA järgmises koosseisus:

 

Märt Tender 9.C

Alexis Alliksaar 9.C

Rasmus Kuningas 9.C

Georgi Horuženko 9.C

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Külli Vita ja Toomas Kilgas.

 


KIITUS Saue Gümnaasiumi õpilastele, kes esinesid edukalt Harjumaa koolide 4.klasside kirjandusviktoriinil:

 

Tristan Paas 4.B               I KOHT

Ott-Kaarel Kümnik 4.D    II KOHT

Laura-Miia Neemla 4.C   III KOHT

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Anne Metsaar, Hellen Floren, Lea Mändla.

 

 


 

KIITUS 2.-3. klassi tütarlaste ansamblile, kes saavutas Harjumaa koolide vokaalansamblite konkursil 1.-3. klasside arvestuses I KOHA järgmises koosseisus:

 

 

 

Karoliine Alamaa  2.A

Laura Talumaa 2.A

Kertu Madelene Ladva 3.C

Kristin Soone 3.D

Delia Tammin 3.E

Kertu Lepson 3.E

 

 

KIITUS 5.–6. klassi tütarlaste ansamblile Sirtsud2, kes saavutas Harjumaa koolide vokaalansamblite konkursil 6.-7. klasside vanuseastmes II KOHA järgmises koosseisus:

 

 

Tuule Mari Kuningas 5.E

Katariina Tõnismäe 6.B

Helene Vainumets 6.B

Eliise Kiisler 6.C

Gitte – Mariet Sepp 6.C

Helena Raivo 6.C

 

 

KIITUS tütarlaste ansamblile Ritsikad, kes saavutas Harjumaa koolide vokaalansamblite konkursil 8.-9. klasside vanuseastmes II KOHA järgmises koosseisus.

 

 

Mona – Riin Reiner 8.A

Britte Christina Avalo 8.A

Karina Koort 8.A

Karina Pärtel 8.A

Mari Hõbemets 8.A

Herta Velner 8.B

Paula Ojala 8.B

Triinu Saaremägi 8.C

 

 

KIITUS 9.-10. klassi segaansamblile, kes saavutas Harjumaa koolide vokaalansamblite konkursil 10.-12. klasside vanuseastmes I KOHA järgmises koosseisus.

 

 

Gethe Maria Eljas 9.A

Maria Kristina Eerme 9.A

Rasmus Strastin 9.A

Oliver Strastin 9.A

Markus Lehtsalu 9.B

Rasmus Kuningas 9.B

Greta Reino 10.A

Brita – Liis Oruste 10.B

 

Õpilasi juhendas õpetaja Grete Põldma.

 


 

 

KIITUS Saue Gümnaasiumi 4.A klassi õpilasele Daniel Baklerile, kes saavutas ettelugemisvõistluse „Meri raamatulugudes“ Harjumaa eelvoorus II KOHA.

Õpilast juhendas õpetaja Anu Lauri.

 

 

 

 


 


 
Saue Gümnaasium - Nurmesalu 9, Saue linn, Harjumaa 76506   Telefon: +372 6709234   E-post: kool@saue.edu.ee