Konkursid

Õppeaasta 2019/2020

Robotex 2019

• Võistkond koosseisus: Ats Marek Tender 10.A  klassist ja Hans Mihkel Kruuse 8.A klassist saavutas võistlusel Makeblocki joonejärgimine 5. koha. Õpilasi juhendas õpetaja Valmar Kaur.

15.11.2019 Harjumaa koolide vokaalansamblite konkursil saavutas

• 5. - 6. klasside tütarlaste ansambel I koha. Ansamblis laulavad: Karoliine Alamaa 5.a, Laura Talumaa 5.a, Kertu Madelene Ladva 6.c,  Kristin Soone 6.d, Delia Tammin 6.e klassist.
  • 8. - 9. klasside tütarlaste ansabel HETK saavutas II koha. Ansamblis laulavad: Tuule Mari Kuningas 8.e, Katariina Tõnismäe 9.b, Helene Vainumets 9.b,  Eliise Kiisler 9.c, Gitte – Mariet Sepp 9.c, Helena Raivo 9.c. klassist.

Õpilasi juhendas õpetaja Grete Põldma, cajonil Herman Erik Isop 12.a klassist.

7.12.2019 Tallinna ja Harjumaa koolide ja stuudiote vokaalansamblite konkurss:

8. - 9. klasside tütarlaste ansabel HETK saavutas I koha. Ansamblis laulavad: Tuule Mari Kuningas 8.e, Katariina Tõnismäe 9.b, Helene Vainumets 9.b,  Eliise Kiisler 9.c, Gitte – Mariet Sepp 9.c, Helena Raivo 9.c. klassist.

Õpilasi juhendas õpetaja Grete Põldma.

Õppeaasta 2018/2019.

05.12.2018 Õpilasleiutajate riiklik konkurss

• Rasmus Reinson  - edukas esinemine õpilasleiutajate riiklikul konkursil oma leiutisega "Kommiloterii masin".

01.12.2018 Tallinna ja Harjumaa koolide vokaalansamblite konkursil Volüüm saavutas

• 8.-9. klasside vanuseastmes Saue Gümnaasiumi tütarlaste ansambel HETK  II-III koha. Ansambli koosseis: Tuule Mari Kuningas 7.e klass, Katariina Tõnismäe 8.b klass,  Helene Vainumets 8.b klass, Eliise Kiisler 8.c klass, Gitte – Mariet Sepp 8.c klass, Helena Raivo 8.c klass.
  • 4.-5. klasside vanuseastmes Saue Gümnaasiumi 4.-5. klasside tütarlaste ansambel III koha. Ansambli  koosseis:
    Karoliine Alamaa 4.a klass,  Laura Talumaa 4.a klass, Kertu Madelene Ladva 5.c klass, Kristin Soone 5.d klass,  Delia Tammin 5.e klass.

16.11.2018 Harjumaa koolide vokaalansamblite konkursil saavutas

• 8.-9. klasside vanuseastmes Saue Gümnaasiumi tütarlaste ansambel  HETK I koha. Ansambli koosseis: Tuule Mari Kuningas 7.e klass, Katariina Tõnismäe 8.b klass,  Helene Vainumets 8.b klass, Eliise Kiisler 8.c klass, Gitte – Mariet Sepp 8.c klass, Helena Raivo 8.c klass.
  • 4.-5. klasside vanuseastmes Saue Gümnaasumi  4.-5.klasside tütarlaste  ansambel I koha. Ansambli  koosseis: Karoliine Alamaa 4.a klass,  Laura Talumaa 4.a klass, Kertu Madelene Ladva 5.c klass, Kristin Soone 5.d klass,  Delia Tammin 5.e klass,  Kertu Lepson 5.e klass.

Ansamblite juhendaja on õpetaja Grete Põldma, kes pälvis parima juhendaja eripreemia.

Õppeaasta 2019/2020

Robotex 2019

15.11.2019 Harjumaa koolide vokaalansamblite konkursil saavutas

Õpilasi juhendas õpetaja Grete Põldma, cajonil Herman Erik Isop 12.a klassist.

7.12.2019 Tallinna ja Harjumaa koolide ja stuudiote vokaalansamblite konkurss:

Õpilasi juhendas õpetaja Grete Põldma.

Õppeaasta 2018/2019.

05.12.2018 Õpilasleiutajate riiklik konkurss