Konkursid, ainevõistlused

 


 2016/2017 õppeaasta 

 

 

KIITUS järgmistele Saue Gümnaasiumi õpilastele, kes esinesid edukalt 8.klasside II geograafia teemapäeval:
II KOHT Ida Maria Min 8.C
Triinu Saaremägi 8.C
Merilin Mets 8.C
III KOHT Kermo Kiisa 8.A
Karina Koort 8.A
Marie Helen Matsina 8.A

Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.

 

KIITUS 7.-9. klassi võistkonnale, kes saavutas Teaduslahingu maakondlikus voorus I KOHA (üleriigilises arvestuses 3.-4.koha) järgmises koosseisus:

 

 

Birgit Veldi 7.A

Kermo Kriisa 8.A

Rasmus Strastin 9.A

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Tiia Tasuja ja Külli Vita.


 

 

KIITUS 9.C klassi võistkonnale, kes saavutas Teaduslahingu maakondlikus voorus III KOHA järgmises koosseisus:

Aleksis Alliksaar

Rasmus Kuningas

Märt Tender

 

Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.

 


 

TUNNUSTUS 8.-9. klassi võistkonnale eduka esinemise eest Teaduslahingu maakondlikus voorus:

 

Siim Pender 8.C

Kristo Kangur 8.B

Harlis Viikmäe 8.C

 

Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.

KIITUS Saue Gümnaasiumi õpilastele, kes saavutasid keemia-füüsika sõprusviktoriinil „Välk ja pauk“ III KOHA järgmises koosseisus:

 

 

 

Märt Tender 9.C

Alexis Alliksaar 9.C

Rasmus Kuningas 9.C

Georgi Horuženko 9.C

 

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Külli Vita ja Toomas Kilgas.

 


 

 

KIITUS Saue Gümnaasiumi õpilastele, kes esinesid edukalt Harjumaa koolide 4.klasside kirjandusviktoriinil:

 

 

Tristan Paas 4.B               I KOHT

Ott-Kaarel Kümnik 4.D    II KOHT

Laura-Miia Neemla 4.C   III KOHT

 

 

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Anne Metsaar, Hellen Floren, Lea Mändla.

 

 


 

KIITUS 2.-3. klassi tütarlaste ansamblile, kes saavutas Harjumaa koolide vokaalansamblite konkursil 1.-3. klasside arvestuses I KOHA järgmises koosseisus:

 

 

 

Karoliine Alamaa  2.A

Laura Talumaa 2.A

Kertu Madelene Ladva 3.C

Kristin Soone 3.D

Delia Tammin 3.E

Kertu Lepson 3.E

 

 

KIITUS 5.–6. klassi tütarlaste ansamblile Sirtsud2, kes saavutas Harjumaa koolide vokaalansamblite konkursil 6.-7. klasside vanuseastmes II KOHA järgmises koosseisus:

 

 

Tuule Mari Kuningas 5.E

Katariina Tõnismäe 6.B

Helene Vainumets 6.B

Eliise Kiisler 6.C

Gitte – Mariet Sepp 6.C

Helena Raivo 6.C

 

 

KIITUS tütarlaste ansamblile Ritsikad, kes saavutas Harjumaa koolide vokaalansamblite konkursil 8.-9. klasside vanuseastmes II KOHA järgmises koosseisus.

 

 

Mona – Riin Reiner 8.A

Britte Christina Avalo 8.A

Karina Koort 8.A

Karina Pärtel 8.A

Mari Hõbemets 8.A

Herta Velner 8.B

Paula Ojala 8.B

Triinu Saaremägi 8.C

 

 

KIITUS 9.-10. klassi segaansamblile, kes saavutas Harjumaa koolide vokaalansamblite konkursil 10.-12. klasside vanuseastmes I KOHA järgmises koosseisus.

 

 

Gethe Maria Eljas 9.A

Maria Kristina Eerme 9.A

Rasmus Strastin 9.A

Oliver Strastin 9.A

Markus Lehtsalu 9.B

Rasmus Kuningas 9.B

Greta Reino 10.A

Brita – Liis Oruste 10.B

 

Õpilasi juhendas õpetaja Grete Põldma.

 


 

 

KIITUS Saue Gümnaasiumi 4.A klassi õpilasele Daniel Baklerile, kes saavutas ettelugemisvõistluse „Meri raamatulugudes“ Harjumaa eelvoorus II KOHA.

Õpilast juhendas õpetaja Anu Lauri.

 

 

 



 
Saue Gümnaasium - Nurmesalu 9, Saue linn, Harjumaa 76506   Telefon: +372 6709234   E-post: kool@saue.edu.ee