Harjumaa ja vabariigi olümpiaadid

 

 

 

 

 


 

2016/2017 õppeaasta

 

KIITUS 3. klasside õpilastele, kes saavutasid 3. klasside õpioskuste ainepäeval I KOHA:

 

Harriet Grünberg

Helena Ojapõld

Marten Võrklaev

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Liis Jaaku, Monika Viispert, Krista Merilo, Lea Jaansoo.

 

TUNNUSTUS järgmistele 3. klasside õpilastele, kes saavutasid 3. klasside õpioskuste ainepäeval 5. koha:

 

Saskia Smitt

Dylan Sal-Al-Saller

Kertu Madelene Ladva

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Kersti Roosioja, Linda Press, Krista Merilo, Lea Jaansoo.

 

KIITUS Saue Gümnaasiumi 7. ja 12. klassi õpilastele, kes saavutasid bioloogiaolümpiaadi maakondlikus voorus oma vanuseklassis järgmised tulemused:

 

 

Birgit Veldi 7.A I KOHT

Martin Tambek 12.A I KOHT

Vallo Arukaevu 12.B III KOHT

 

TUNNUSTUS 6. klassi õpilastele eduka esinemise eest bioloogiaolümpiaadi maakondlikus voorus:

 

Anu-Lii Aruvald 6.C

Gregor Prints 6.B

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Tiia Tasuja ja Malle Liiv.

 


KIITUS Saue Gümnaasiumi 7.-9. klassi õpilastele, kes saavutasid matemaatikaolümpiaadi maakondlikus voorus oma vanuseklassis järgmised tulemused:

 

 

Birgit Veldi 7.A I KOHT

Ats Marek Tender 7.C 4. KOHT

Alexis Alliksaar 9.C 4. KOHT

Märt Tender 9.C 4. KOHT

 

TUNNUSTUS järgmistele õpilastele eduka esinemise eest matemaatikaolümpiaadi maakondlikus voorus:

 

Sandra Metsa 11.A 6. koht

Helen Urva 12.A 12. koht

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Alli Salusaar, Elle Viljaste, Marju Käo, Sirje-Tiiu Kreek.

 


KIITUS Saue Gümnaasiumi 9.C klassi õpilasele Alexis Alliksaarele, kes saavutas füüsikaolümpiaadi maakondlikus voorus II KOHA.

 

 

TUNNUSTUS 9.C klassi õpilastele Märt Tenderile ja Georgi Horuženkole eduka esinemise eest füüsikaolümpiaadi maakondlikus voorus.

 

Õpilasi juhendas õpetaja Toomas Kilgas.

KIITUS Saue Gümnaasiumi õpilastele, kes saavutasid emakeeleolümpiaadi maakondlikus voorus järgmised tulemused:

 

 

Birgit Veldi 7.A I KOHT

Liisa Kase 10.B I KOHT

Karin Kanamäe 12.A I KOHT

 

TUNNUSTUS eduka esinemise eest emekeeleolümpiaadi maakondlikus voorus järgmisi õpilasi:

 

Lisett Marie Raadik 7.C klass

Antti Lilleorg 9.A klass

Annabel Olgo 11.klass

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Liis Ots, Marlen Pruunlep ja Piret Uulma.

KIITUS Saue Gümnaasiumi 12.A klassi õpilasele Sten Erik Aunpule, kes saavutas keemiaolümpiaadi maakondlikus voorus I KOHA

 

TUNNUSTUS 9.C Alexis Alliksaarele, kes saavutas keemiaolümpiaadi maakondlikus voorus 9.klasside arvestuses V KOHA

 

 

Õpilasi juhendas õpetaja Külli Vita.

 


 

 

KIITUS Saue Gümnaasiumi õpilastele, kes saavutasid inglise keele olümpiaadi maakondlikus voorus järgmised tulemused:

 

Iris Anari 10.A I KOHT

Mattias Markus Roost 10.B III KOHT

Kristjan Vimm 12.A I KOHT

 

TUNNUSTUS eduka esinemise eest inglise keele olümpiaadi maakondlikus voorus järgmistele õpilastele:

 

Taavi Karvanen 11.kl

Joosep Kuusk 12.B

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Piret Ploom ja Kristi Läänesaar.

 

KIITUS Saue Gümnaasiumi 7. ja 12. klassi õpilastele, kes saavutasid geograafiaolümpiaadi maakondlikus voorus järgmised tulemused:

 

Birgit Veldi 7.A I KOHT

Marten Mathias Jaani 7.B II KOHT

Vallo Arukaevu 12.A I KOHT

Tanel Martin Tambek 12.A III KOHT

 

TUNNUSTUS eduka esinemise eest geograafiaolümpiaadi maakondlikus voorus:

 

Markus Rätsep 7.C

Ats Marek Tender 7.C

Siim Pender 8.C

Märt Tender 9.C

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Ulvi Urgard ja Malle Liiv.

 


2015/2016 õppeaasta

 

KIITUS 6.A klassi õpilasele Birgit Veldile, kes saavutas riikliku bioloogiaolümpiaadi lõppvoorus 6.koha (III DIPLOMI).

 

 


 


 




 

 Õpilast juhendas õpetaja Malle Liiv.

 


 

TUNNUSTUS Saue Gümnaasiumi 5.-6.klasside võistkonnale, kes saavutas üleriigilise matemaatikavõistluse NUPUTA lõppvoorus võistkondliku 6.-7. KOHA:

 

Andra Ojapõld 5.A

Norton Reinatm 5.A

Birgit Veldi 6.A

Ats Marek Tender 6.C

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Sirje-Tiiu Kreek, Alli Salusaar ja Elle Viljaste

 


 

KIITUS 6.A klassi õpilasele Birgit Veldile, kes saavutas veebipõhisel matemaatikavõistlusel "Kuubik" nooremas vanusegrupis (3.-6. kl.) I KOHA ja vanemas vanusegrupis (7.-9. kl.) II KOHA.


 

KIITUS 9.A klassi õpilane Jan Erik Alliksaar saavutas riikliku matemaatikaolümpiaadi lõppvoorus 4.-5.koha (III auhinnalise KOHA).

 

 

Õpilast juhendas õpetaja Alli Salusaar.


 

KIITUS 2.B klassi õpilane Saskia Smitt ja 2.C klassi õpilane Helery Vatskil saavutasid 2.klassi mõistatustepäeval võistkondliku II KOHA.

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Liis Lainesaar ja Kristina Kompus. 


KIITUS Saue Gümnaasiumi võistkond saavutas Harjumaa koolidevahelises mälumängus Mõttemeister võistkondliku IV KOHA:

 

Hanna Vaiklo 11.B

Joosep Kuusk 11.B

Martti Mihelson 12.A

Karl Tanel Paes 12.A 


TUNNUSTUS 3.C klassi õpilastele Arabella Reisbergile ja Mati Vettnerile eduka esinemise eest Harjumaa maakondlikul kõnekäändude päeval.

 

Õpilast juhendas õpetaja Hellen Floren.


KIITUS 9.A klassi õpilane Jan Erik Alliksaarele saavutas Eesti koolinoorte 63.füüsikaolümpiaadi piirkondlikus voorus II KOHA.

 

Õpilast juhendas õpetaja Tiia Tasuja.


KIITUS 6.A klassi õpilane Birgit Veldi saavutas 4.-6.klasside matemaatikaolümpiaadi maakondlikus voorus I KOHA.

 

Õpilast juhendas õpetaja Alli Salusaar. 


TUNNUSTUS eduka esinemise eest 4.-6.klasside matemaatikaolümpiaadi maakondlikus voorus järgmistele õpilastele:

 

Norton Reintam 5.A

Ats Marek Tender 6.C

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Sirje-Tiiu Kreek ja Elle Viljaste.  


KIITUS 12.A klassi õpilane Kristina Zakurakina saavutas maakondlikul vene keele olümpiaadil I KOHA.

 

Õpilast juhendas õpetaja Jekaterina Krivorutška.


KIITUS 8.-9.kl õpilased esinesid edukalt saksa keele maakondlikul olümpiaadil:

 

Georgi Horušenko 8.C              I KOHT

Karin-Margareth Hepner 9.C    II KOHT

 

Õpilasi juhendas õpetaja Kirsti Kadakas.

 


 

TUNNUSTUS Saue Gümnaasiumi võistkonnale, kes saavutas maakondlikul 3.klasside õpioskuste võistlusel 8.koha järgmises koosseisus:  

 

Crislyn Laks 3.B

Kenneth Leonard 3.D

Mirtel Kõluvere 3.C

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Lea Mändla, Hellen Floren, Lea Jaansoo ja Anu Vananurm.


10.A klassi õpilane Annabel Olgo saavutas maakondlikul ajaloo olümpiaadil 5.koha.

 

Õpilast juhendas õpetaja Endla Lindmäe. 


9.A klassi õpilane Stephanie Altma saavutas maakondlikul kunstiolümpiaadil 4.koha.

 

Õpilast juhendas õpetaja Ave Kongo.


5.klassi õpilased saavutasid Iiri teemapäeval Jüri Gümnaasiumis järgmised tulemused:

 

5.C klassi võistkond: 5. koht

Mona Michal

Helena Raivo

Anu-Li Aruvald

 

5.A klassi võistkond: 6. koht

Grete Soon

Holger Kitt

Eva-Maria Oberg

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Kerstin Kippar, Anu Vananurm.


Gümnaasiumi õpilased saavutasid inglise keele olümpiaadi maakondlikus voorus Kuusalu Keskkoolis järgmised tulemused:

 

Taavi Karvanen 10.A          II KOHT

Karl Voldemar Palm 11.A   5. koht

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Piret Ploom.


5.-6.klassi õpilastele saavutasid maakondlikul NUPUTA võistlusel II KOHA järgmises koosseisus:

 

Andra Ojapõld 5.A

Grete Soon 5.A

Birgit Veldi 6.A

Ats Marek Tender 6.C

 

Õpilased, kes osalesid edukalt matemaatikaolümpiaadi maakondlikus voorus:

Jan Erik Alliksaar 9.A           I KOHT

Sandra Metsa 10.A              III-IV KOHT

Märt Tender 8.C                   5.-7. koht

Karl-Richard Herem 10.A     5.-7. koht

Helen Urva 11.A                  4. koht

 

TUNNUSTAN eduka esinemise eest matemaatikaolümpiaadi maakondlikus voorus:

Alexis Alliksaart 8.C

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Alli Salusaar, Sirje-Tiiu Kreek, Elle Viljaste ja Marju Käo. 


 6.-12.klassi õpilased saavutasid bioloogia olümpiaadi maakondlikus voorus järgmised tulemused:

 

Birgit Veldi                     6.A    I KOHT

Marten Mathias Jaani    6.B    II KOHT

Karoliina Allmets            6.A    III KOHT

Jan Erik Alliksaar           9.A    I KOHT

Karin Margareth Epner  9.C    IV KOHT

Marii Telliskivi                10.A   I KOHT

Tanel-Martin Tambek    11.A   II KOHT

 

TUNNUSTUS eduka esinemise eest bioloogia olümpiaadi maakondlikus voorus järgmistele õpilastele:

Ats Marek Tender 6.C

Liis Pormeister 6.A

Paula Ojala 7.B

Emma Marii Martin 7.B

Herta Velner 7.B

Liisi Tammar 8.A

Alexis Alliksaar 8.C

Priit Norak 12.A

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Malle Liiv, Evelin Kristin ja Tiia Tasuja. 


8.-11.klassi õpilased saavutasid keemia olümpiaadi maakondlikus voorus järgmised tulemused: 

Alexis Alliksaar              8.C    IV KOHT

Märt Tender                   8.C    VI KOHT

Jan Erik Alliksaar           9.A    III KOHT

Sten Erik Aunpu            12.A    I KOHT

TUNNUSTUS eduka esinemise eest keemia olümpiaadi maakondlikus voorus järgmistele õpilastele:

 

Rasmus Strastin 8.A

Oliver Strastin 8.A

Karin Margareth Epner 9.C

 

Õpilasi juhendas õpetaja Külli Vita


9.-11.klassi õpilased saavutasid emakeeleolümpiaadi maakondlikus voorus järgmised tulemused:

 

Karin-Margareth Epner   9.C    IV KOHT

Britt-Anett Kristelštein    10.A   III KOHT

Annabel Olgo                 10.A   V KOHT

Karin Kanamäe              11.A   IV KOHT

 

TUNNUSTUS eduka esinemise eest emakeeleolümpiaadi maakondlikus voorus järgmistele õpilastele:

 

Sellina Raivo 7.A

Paula Ojala 7.B

Elis-Anette Gerke 8.A

Maria Kristina Eerme 8.A

Heneliis Notton 8.C

Aleksis Alliksaar 8.C

Meryn-Liis Rüütelmaa 9.B

Mirjam Männiste 11.A

Karl-Tanel Paes 12.A

Priit Norak 12.A

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Liis Ots ja Marlen Pruunlep.


7.-12.klassi õpilased saavutasid geograafiaolümpiaadi maakondlikus voorus järgmised tulemused:

 

Alexis Alliksaar             8.C     I KOHT

Karin Kanamäe            11.A    I KOHT

Mike Gross                   12.A    I KOHT

Karl-Tanel Paes           12.A    II KOHT

Priit Norak                    12.A    III KOHT

 

TUNNUSTUS eduka esinemise eest geograafiaolümpiaadi maakondlikus voorus järgmistele õpilastele:

Marie Helen Matsina 7.A

Märt Tender 8.C

Rasmus Strastin 8.A

Jan Erik Alliksaar 9.A

Karl Richard, Herem 10.A

Kristian Skutans 11.A

Tanel-Martin Tambek 11.A

 

Õpilasi juhendas õpetaja Ulvi Urgard.


8.-9.klassi võistkond saavutas Sakus keemia-füüsika sõprusviktoriinil „Välk ja pauk“ 3. – 4. KOHA:

Georgi Horušenko 8.C

Rasmus Kuningas 8.C

Jaspar Taniel Kannel 9.A

Jan Erik Alliksaar 9.A

 

Õpilasi juhendas õpetaja Külli Vita.


6.B klass saavutas Jäätmetekke vähendamise nädala viktoriinil Harjumaal III KOHA:

Anette Arulepp

Miina-Triin Hanikat

Aaron-Anders Jaani

Marten-Mathias Jaani

 

Õpilasi juhendas õpetaja Malle Liiv. 


6.klasside võistkond saavutas üleriigilisel õpioskuste olümpiaadi  lõppvoorus Pärnus II KOHA:

Liis Pormeister 6.A

Birgit Veldi 6.A

Martin Aava 6.B

Markus Rätsep 6.C

Ats Marke Tender 6.C

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Evelin Kristin ja Tuuli Tammemts.


4.C klassi õpilane Mia Marleen Oruste saavutas Harjumaa 4.klasside kirjandusviktoriinil II KOHA:

 

Õpilast juhendas õpetaja Maarika Maivel.


6.klasside võistkond saavutas üleriigilisel õpioskuste võistlusel Harjumaa voorus Keilas I KOHA:

Liis Pormeister 6.A

Birgit Veldi 6.A

Martin Aava 6.B

Markus Rätsep 6.C

Ats Marke Tender 6.C

 

Õpilasi juhendasid õpetajad Evelin Kristin ja Tuuli Tammemets. 

 

  

 

 

 

           

 

 

           

 

 
Saue Gümnaasium - Nurmesalu 9, Saue linn, Harjumaa 76506   Telefon: +372 6709234   E-post: kool@saue.edu.ee