Harjumaa ja vabariigi olümpiaadid

2016/2017 õppeaasta

KIITUS

KIITUS 7.a klassi õpilasele Birgit Veldile, kes saavutas vabariikliku bioloogiaolümpiaadi põhikooliastme lõppvoorus 7.koha.

Õpilast juhendas õpetaja Tiia Tasuja

KIITUS 7.a klassi õpilasele Birgit Veldile, kes saavutas vabariikliku geograafiaolümpiaadi lõppvoorus III järgu diplomi.

Õpilast juhendas õpetaja Ulvi Urgard

KIITUS järgmistele õpilastele, kes esinesid edukalt maakondlikul vene keele olümpiaadil:

Marie Helen Matsina 8.A I KOHT

Britte Christina Avalo 8.A III KOHT

Karina Pärtel 8.A 4.koht

TUNNUSTUS järgmistele õpilastele eduka esinemise eest maakondlikul vene keele olümpiaadil:

Norton Reintam 6.A

Amanda Teetamm 9.A

Maria Kristina Eerme 9.A

Õpilasi juhendas õpetaja Jelena Laanjärv.

KIITUS Saue Gümnaasiumi 9.A klassi õpilasele Tanel Neemrele, kes saavutas tehnoloogiaõpetuse olümpiaadi maakondlikus voorus II KOHA. 7.a klassi õpilasele Birgit Veldile, kes saavutas vabariikliku bioloogiaolümpiaadi põhikooliastme lõppvoorus 7.koha.

TUNNUSTUS 9.A klassi õpilasele Liisi Tammarile, kes saavutas käsitööolümpiaadi maakondlikus voorus 6.koha.

Õpilasi juhendasid õpetajad Valmar Kaur ja Kaja Krevald.

TUNNUSTUS 10.B klassi õpilasele Liisa Kasele eduka esinemise eest üleriigilise emakeeleolümpiaadi lõppvoorus.

Õpilast juhendas õpetaja Marlen Pruunlep.

KIITUS järgmistele õpilastele eduka esinemise eest üleriigilise kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus:

Grete Mari Piiriste      10.A      III KOHT

Heneliis Notton            9.C      IV KOHT

Õpilasi juhendas õpetaja Ave Kongo

TUNNUSTUS 12.A klassi õpilasele Tanel-Martin Tambekile eduka esinemise eest üleriigilise bioloogiaolümpiaadi lõppvoorus.

Õpilast juhendas õpetaja Tiia Tasuja.

KIITUS 3. klasside õpilastele, kes saavutasid 3. klasside õpioskuste ainepäeval I KOHA:

Harriet Grünberg

Helena Ojapõld

Marten Võrklaev

Õpilasi juhendasid õpetajad Liis Jaaku, Monika Viispert, Krista Merilo, Lea Jaansoo.

TUNNUSTUS järgmistele 3. klasside õpilastele, kes saavutasid 3. klasside õpioskuste ainepäeval 5. koha:

Saskia Smitt

Dylan Sal-Al-Saller

Kertu Madelene Ladva

Õpilasi juhendasid õpetajad Kersti Roosioja, Linda Press, Krista Merilo, Lea Jaansoo.

KIITUS Saue Gümnaasiumi 7. ja 12. klassi õpilastele, kes saavutasid bioloogiaolümpiaadi maakondlikus voorus oma vanuseklassis järgmised tulemused:

Martin Tambek 12.A I KOHT

Vallo Arukaevu 12.B III KOHT

TUNNUSTUS 6. klassi õpilastele eduka esinemise eest bioloogiaolümpiaadi maakondlikus voorus:

Anu-Lii Aruvald 6.C

Gregor Prints 6.B

Õpilasi juhendasid õpetajad Tiia Tasuja ja Malle Liiv.

KIITUS Saue Gümnaasiumi 7.-9. klassi õpilastele, kes saavutasid matemaatikaolümpiaadi maakondlikus voorus oma vanuseklassis järgmised tulemused:

Ats Marek Tender 7.C 4. KOHT

Alexis Alliksaar 9.C 4. KOHT

Märt Tender 9.C 4. KOHT

TUNNUSTUS järgmistele õpilastele eduka esinemise eest matemaatikaolümpiaadi maakondlikus voorus:

Sandra Metsa 11.A 6. koht

Helen Urva 12.A 12. koht

Õpilasi juhendasid õpetajad Alli Salusaar, Elle Viljaste, Marju Käo, Sirje-Tiiu Kreek.

KIITUS Saue Gümnaasiumi 9.C klassi õpilasele Alexis Alliksaarele, kes saavutas füüsikaolümpiaadi maakondlikus voorus II KOHA.

TUNNUSTUS 9.C klassi õpilastele Märt Tenderile ja Georgi Horuženkole eduka esinemise eest füüsikaolümpiaadi maakondlikus voorus.

Õpilasi juhendas õpetaja Toomas Kilgas.

KIITUS Saue Gümnaasiumi õpilastele, kes saavutasid emakeeleolümpiaadi maakondlikus voorus järgmised tulemused:

Liisa Kase 10.B I KOHT

Karin Kanamäe 12.A I KOHT

TUNNUSTUS eduka esinemise eest emekeeleolümpiaadi maakondlikus voorus järgmisi õpilasi:

Lisett Marie Raadik 7.C klass

Antti Lilleorg 9.A klass

Annabel Olgo 11.klass

Õpilasi juhendasid õpetajad Liis Ots, Marlen Pruunlep ja Piret Uulma.

KIITUS Saue Gümnaasiumi 12.A klassi õpilasele Sten Erik Aunpule, kes saavutas keemiaolümpiaadi maakondlikus voorus I KOHA

TUNNUSTUS 9.C Alexis Alliksaarele, kes saavutas keemiaolümpiaadi maakondlikus voorus 9.klasside arvestuses V KOHA

Õpilasi juhendas õpetaja Külli Vita.

KIITUS Saue Gümnaasiumi õpilastele, kes saavutasid inglise keele olümpiaadi maakondlikus voorus järgmised tulemused:

Iris Anari 10.A I KOHT

Mattias Markus Roost 10.B III KOHT

Kristjan Vimm 12.A I KOHT

TUNNUSTUS eduka esinemise eest inglise keele olümpiaadi maakondlikus voorus järgmistele õpilastele:

Taavi Karvanen 11.kl

Joosep Kuusk 12.B

Õpilasi juhendasid õpetajad Piret Ploom ja Kristi Läänesaar.

KIITUS Saue Gümnaasiumi 7. ja 12. klassi õpilastele, kes saavutasid geograafiaolümpiaadi maakondlikus voorus järgmised tulemused:

Marten Mathias Jaani 7.B II KOHT

Vallo Arukaevu 12.A I KOHT

Tanel Martin Tambek 12.A III KOHT

TUNNUSTUS eduka esinemise eest geograafiaolümpiaadi maakondlikus voorus:

Markus Rätsep 7.C

Ats Marek Tender 7.C

Siim Pender 8.C

Märt Tender 9.C

Õpilasi juhendasid õpetajad Ulvi Urgard ja Malle Liiv.