Kunstikonkursi "Metsa väärtus" tulemused
11.05.2018
Üleriigilisel kunstikonkursil  “Metsa väärtus” osales üle 200 õpilase.  Žürii koosseisus Jarõna Ilo, Mari Kartau, Liina Remm, Minna Hint ja Jaana Gerassimov valis välja parimad, hinnates nii tööde kontseptsiooni kui kunstilist teostust. Väärtustati teemasse süvenemist ning isikupärast, loovat ja põhjendatud ideed ning selle avaldumist kõrgetasemelises kunstilises teostuses.

Ühe peaauhindadest võitis

Frank Kuresaar Saue Gümnaasiumi 10.a klassi õpilane  (juhendajad Kalev Vapper ja Keiu Kuresaar).

Žürii leidis, et tegu on hästi läbimõeldud tööga, mis kujutab paljusid metsa tähenduskihte ning mille idee ja teostus moodustavad suurepärase sümbioosi.

Saue Gümnaasiumi 10.a klassi õpilased Laura Tammiste ja Markus Pärn võitsid lisaauhinnad (õpilaste juhendaja  õpetaja Kalev Vapper).