Humanitaar- jasotsiaalainete nädal Saue Gümnaasiumis
09.03.2018

12.-16. märtsini toimub koolis traditsiooniline humanitaar- ja sotsiaalainete nädal.

Esmaspäeval (12.03)

4. korruse seintel avatud näitus „Eesti luuletajad ja nende luuletused Eestist“.

Teisipäeval (13.03)

Eesti ÜRO noordelegaadi poolt läbiviidavad töötoad teemal "Lapstööjõud" auditooriumis (ruum nr 424) 9. ja 12. klasside õpilastele (2. tund - 9. a, 3. tund - 9.b,c,e, 4. tund - 12.a).

Kolmapäeval (14.03)

Emakeelepäeva riitus auditooriumis (2. tund) – Jürgen Rooste ja Kalev K. Vapper esitavad K.J. Petersoni ja iseenda tekste. Osalevad 7.c, 11.a ja 11.b klasside õpilased.

Emakeelepäeva aktused aulas:

• 4. tund  5.- 6. klass;
  • 5. tund  7.- 9. klass;
  • 6. tund  10.-12. klass.

Neljapäeval (15.03)

• Omaloomingu õhtu SG aulas! Algus kell 18.00. Kõik on oodatud kuulama ja vaatama!

Korraldab Brita-Liis Oruste 11.B klassist, toetavad õpetajad Kadi Kaja ja Marlen Pruunlep.

Reedel (16.03)

• 9. klasside õpilastele Rahatarkuse loeng " auditooriumis (424), mis keskendub teemadele laenamine ja laenud, järelmaksud ja krediitkaardid (1. tund - 9. c ja e, 2. tund - 9. a, 3. tund - 9. b).

Kogu nädala jooksul:

• Eri rahvaste muusika (ka eesti rahvamuusika) tutvustamine muusikaõpetuse tundides. Õpilaste omaloominguline tegevus tundides – korraldab õpetaja Kadi Kaja.
  • Osalemine üleriigilises koolipärimuse kogumise aktsioonis – korraldavad õpetajad Anneli Paasoja, Marlen Pruunlep, Laura Saaremäe, Leo Uulma ja Piret Uulma.
  • Traditsioonilised etteütlused emakeeletundides – korraldavad õpetajad Anneli Paasoja, Marlen Pruunlep, Laura Saaremäe, Leo ja Piret Uulma.
  • Eesti-teemaline mälumäng 5.-9. klassidele (toimub ajaloo tundides) – korraldavad õpetajad Endla Lindmäe ja Terttu-Triin Tomusk.