Õpioskuste võistluse tulemused
07.10.2017
Võistlust korraldab igal aastal Tallinna Ülikool. Võistlevad koolide 6. klasside viieliikmelised võistkonnad. Lahendatavate ülesannete pearõhk on otsitava teabe määratlemisel ja selle käsitlemise oskustel. Oluline on tunda erinevate teatmeteoste ülesehitust, leida tundmatu teose kasutamise juhised, valida ülesande lahenduse leidmiseks sobiv raamat või muu allikas. Kasutatakse mitmesuguseid teatmeteoseid ja erinevad töövahendid. Osa ülesandeid lahendatakse arvuti abil.

Õpioskuste võistluse Harjumaa voor toimus 4. oktoobril Loo koolis, kus  Saue Gümnaasiumi võistkond  saavutas I koha.

Võistkonda kuulusid:

Robin Rebane (6.a), Emma Laul (6.b), Rasmus Kuuse (6.b), Mattias Donner (6.c), Anvar Poks (6.e)

Õpilasi juhendasid õpetajad J.Laanjärv ja K.Kadakas.

Lõppvõistlus toimub 28. oktoobril Tallinna Reaalkoolis.